| angel1797 a întrebat:

Mie trebuia sa imi vina ciclul pe 21 mai dar mi-a venit pe 19 este vreo problema...dar in tot acest timp am avut senzatii de voma dureri de burta ..ma puteti ajuta cu un raspuns bun ...ra rog frumos.

7 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Pe toate fetele le doare burta sau se simt rau cand sunt pe stop.
Poate la tine nu e asa.Adica iti vine oricand nu doar intr-o luna.Intelegi?
Si mie mi se intampla la fel.O data mi-a venit, dupa mi-a trecut si dupa o saptamana si 2 zile iar a venit.happy
Nu se intampla nimic.Stai linistita.

| angel1797 explică (pentru LeeJiEun):

Problema este ca eu mi-am inceput viata sexuala

| LeeJiEun a răspuns (pentru angel1797):

Nu conteaza asta.Menstruatia e mestruatie si viata sexuala e viata sexuala.
Menstruatia nu inseamna viata sexuala sau invers.laughinglaughing
Nu trebuie sa te sperii.

| LeeJiEun a răspuns (pentru LeeJiEun):

La mine mi-a venit intr-o luna si dupa nu mi-a mai venit 5 lunilaughing

| anamaria0974 a răspuns:

Nu este o data fixa cand iti vine ciclu poate sa iti mai devreme sau mai tarziu fata de data calculata de tine chiar si atunci cand ti se regleaza(asta se va intampla peste 3 ani de cand ti-a venit prima data) nu vine la o data fixa cum tiam spus poate veni mai devreme cu cateva zile sau poate mai tarziu. Nu ai de ce sa iti faci griji. Bafta! kiss kiss

Răspuns utilizator avertizat