| anonim_4396 a întrebat:

Momentul ala cand esti adolescent si iti galopeaza hormonii...si vrei sa o faci dar nu ai cu cine si iti este si frica... Sfaturi?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si care era intrebarea?

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un astfelde caz te ghidezi dupa vechea si indelung verificata zicala conform careia : " O l@ba sanatoasa la vremea ei, poate sa valoreze la fel de mult ca si sexul intretinut cu 10 femei". Trebuie sa ai incredere si sa incerci. big grin

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Asa, si ce propui? Vrei atentie si nu stii cum sa faci rost de ea?

| danutzu96 a răspuns:

Iti dai doua palme peste fata si iti trece...

| Cyrano a răspuns:

Controleaza partea animalica prin intelect! fa sport intesiv!

| kavasaki99 a răspuns:

Ești fată?

| DenisaAnon a răspuns:

Daca chiar vrei sa o faci gasesti pe cineva.Incepi o relatie si in cel mai scurt timp cu dorinta o sa reusesti laughing)