| anonim_4396 a întrebat:

N-am mai fost vreodata combinat findca n-am vrut insa acum multi baieti mega draguti vreau sa fie cu mine dar sunt cu 10 ani mai mari ce sa fac? imi este destul de frica ca un prieten de al lor a omorat o fata din gelozie

Răspuns Câştigător
| RaluE a răspuns:

Pfff...cati ani ai?
Cu astfel de baieti nu ai ce cauta, mai. OK, daca vrei sa-ti cante preotul prohodul, n-ai decat happy.
Dar sfatul meu, este sa stai cuminte, sa cauti alti baieti. Daca sunt cu 10 ani mai mari si se uita numai la fund si sani, imagineaza-ti ca te vrea pentru sex, nu pentru altceva.
Deschide ochii!

2 răspunsuri:
| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Hau... nu fata mami dai draq de baietzy laughing glumeam fata... nu stiu ce sa sp incearca si u da nu ceda asa repede la pat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face
Cred ca ar fi de preferat sa-i eviti pentru ca nu stii la ce sa te astepti din partea unuia sau unde ai putea ajungewinking