| DNSK a întrebat:

N-ar trebui sa ma mai mire nimic, dar totusi pe zi ce trece ma mir tot mai mult de ce vad/aud/citesc. Ce e cu voi, copii?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Inteleg bine starea in care esti si impulsul cu care ai postat intrebarea asta.
Socante,naive sau prostesti,astea sunt intrebarile copiilor din ziua de azi si,pentru ca nimeni altcineva nu le poate raspunde,o facem noi.
Adaptarea e apanajul omului inteligent, schimbarea sta in caracterul omului.
Negativismul insa si trecerea la stadii inferioare ar fi o explicatie pentru ceea ce simti...
De ce se intampla asta, vezi sistemul de educatie si meseria de parinte, ambele neglijate si uitate aproape complet.
Poate ca de-asta si continui sa raspund, nici eu nu mai stiu...
happy

6 răspunsuri:
| DNSK explică:

Nici nu stiu ce sa va raspund.(greece12, FashionKitty, Endoryus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te miri inseamna ca ai pretentii la altceva. ma mir eu de mirarea ta laughing.
capisci?

| NameHarris a răspuns:

De ce te miri? Ca s-au schimbat timpurile!

| corhaz a răspuns:

Prea multe filme porno, chestii la tv ce normal minorii nu au voie.cocalarism si tigani promovati de maruta aduce un punct negativ in plus pentru copii de ziua de azi si nu joaca afara sau concentrare scoala

| FashionKitty a răspuns:

Asta e gresit. Mereu sunt lucruri noi care sa ne mire, lucruri la care nu ne-am gandit nici macar pentru o gluma proasta. Si depinde din ce punct de vedere te referi, dar luand-o dupa categoria la care ai pus intrebarea, da, asteapta-te la orice. Absolut orice laughing
Si doar ca idee, ia in considerare ca oamenii sunt ilogici si de multe ori actioneaza fara sa gandeasca...

Răspuns utilizator avertizat