| anonim_4396 a întrebat:

Niste sugestii de id'uri misto? Numele meu e Marius
P.S Nu chesti gen $, boss fara din astea de cocalari happy cat mai simpu si mai frumos! cel care zice cat mai multe primeste funda!

6 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Marius69
fantarius

| Rizer a răspuns:

Mary_as@yahoo.com
Mar_yus@yahoo.com
Maryenush@yahoo.com
MarY_nush@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmotel a răspuns:

Ca sa nu-ti fie rusine cand dai id-ul cuiva cel mai bine iti folosesti numele in el gen marius.numeledefamilie

| Fill0 a răspuns:

Ryu_s
winking
Simplu,asa cum ai zis

| alysefu8 a răspuns:

E un tip Marius, lumea ii spune ''Mars'' si pare destul de cool. acum idei de id nu prea am, dar totusi. Mars cu un numar care iti place sau depinde... de exemplu Mars9