| cristinutssaa a întrebat:

Noaptea trecuta am dormit la iubitul meu.Eu am 17 ani, iar el 20 si suntem impreuna de un an.Inca nu am ajuns la sex, dar cum ne-am pus in pat, am inceput sa ne sarutam, ne-am excitat... el a vrut sa imi bage mana in pantaloni si sa imi atinga zona intima.Eu nu l-am lasat, pentru ca imi era rusine de faptul ca eram excitata.Eram toata uda si e prima oara cand mi se intampla asta cu un baiat, mai ales ca el e genul mai direct, tupeist. Data viitoare sa il las? El a mai avut relatii sexuale inainte, deci banuiesc ca stie ca e normal ca o fata sa se ude atunci cand e excitata.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa-l cand tu implinesti 18 ani.

| Change a răspuns:

Eu zic sa astepti pana la 18 ani. DAca tine la tine nu va avea nimic impotriva.Acum depinde de ceea ce vrei tu.

| anaservic a răspuns:

Lasal draga mea. te vei simti in al 9-lea cer. ai increderesmug

| AndreeaLupan a răspuns:

Salut Cristinuta,
mdea. parerea mea este ca daca tu esti convinsa ca doresti si daca esti pregatita, de ce nu?
Dar totusi consider ca cel mai bine este sa ashtepti deja inca un an... adic` pina implinesti18 ani tongue
Bafta :*

| Mashiro a răspuns:

Lasal

| pupu_7309 a răspuns:

Pai dupa 1 an de cand sunteti impreuna mi se pare normal sa incepeti si o relatie sexuala tinand cont ca el are 20 de ani. daca il iubesti si va merge bine inmpreuna ar fi bine sai dai o sansa.asa iubirea se demonstreaza mai usorwinking

| Pufoshenia_3750 a răspuns:

Eu una nu-s de acord cu "18 ani"...dk ai 17 e tot aia... daca tu iti doresti si esti sigura de asta n-ar avea ce sa te impiedice, gandeste-te si decizia ia-o singura happy