| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare ...De ce am sentimentu de frica cand iubitul meu imi pune mana pe sani? ...de exemplu data trecuta a incercat sa-mi bage mana in pantaloni dar imi era foarte foarte teama si nu stiu dc.Asa mi s-a intamplat si prima oara cu sani. De ce imi este asa de teama?.

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Deoarece tu esti o fata timida presupun si cand te intimidezi se creeaza si o stare de frica de nesiguranta cand mai face asta nu te ingrijora ca nu ti se intampla nimic doar relaxeaza-te ca doar nu face-ti sex ii place si lui sa te mangaie ca doar esti iubita lui si ii face placere sa faca chestii de genul deci cand mai face asta doar stai calma, gandeste-te ca nu ti se intampla nimic.
Ceao si ai grija de tine.

10 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu esti pregatita sa iti bage cienva mana in pantaloni, e simplu happy Daca iti e frica, nu il mai lasa sa faca asta. I-a si tu totul pas cu pas, si asteapta pana cand este momentul sa treci la astfel de lucruri. Candva, frica asta se v-a transforma in dorinta de ati baga mana in pantaloni laughing

| Cristiann25 a răspuns:

Urasc fetele timide.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Isi permite fiindca este iubitul tau!
daca nu-ti place spune-i sau pur si simplu iai mana, sigur se va prinde ca nu vrei si poate veti discuta pe tema asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca nu sunteti destul de apropiati si inca il consideri ca fiind o persoana straina.cred

| LIN2010 a răspuns:

Este teama de necunoscut, cu dragoste si iubire poti trece usor peste aceste temeri, dar trebuie sa gandesti bine daca sa faci sau nu acest pas.Nu-i sfarsitul lumii, dar sa nu regreti pe urma.Respecte

| BlakeLively a răspuns:

Este ceva nou pentru tine? Sau poate nu esti pregatita... Vorbeste cu el si spune-i sa te ia mai incet, probabil esti mai timida de felul tau.

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Pentru ca nu te simti in largul tau atunci cand altcineva in afara de tine iti pune mana pe corp.Mi se pare ceva normal...mai ales ca e iubitul tau...iti este rusine, e normal big grin

| d00dlez a răspuns:

Cred ca inca nu esti pregatita happy

| Oana_Stephy_1997 a răspuns:

Este normal sa-ti fie frica. nu este cv obisnuit pentru tine. nu va grabiti cu lucrurile de genu