| Star01 a întrebat:

Nu mai sunt virgina si actualul meu prieten mi-a cerut sa ma culc cu el "ca sa vad eu daca mai esti virgina" am incercat sa-i explic ca nu mai sunt dar nici nu vrea sa auda...intrebarea mea e, daca o sa ma culc cu el si o sa vada ca nu mai sunt ma va considera o curva? a fost doar unul inaintea lui si asta s-a intamplat dupa un an si ceva, iar cu prietenul meu suntem doar de o luna impreuna...chiar nu stiu ce sa fac

dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| micutZa94 a răspuns:

Nu te va considera curva..ci pur si simplu vrea sa se culce cu tine, dupa asta te va lasa..insa tu nu facea asta, nu trebuie ..mai bine despartitiva.di cite ais pus se vede ca nu va fi o relatie lunga, daca dupa 1 luna iti cere sa te culci cu el..acesta ii pretext sa vada dac esti sau nu virgina

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai nici un motiv sa stai o clipa alaturi de un barbat care te trateaza ca pe un animal. Nu am mai intalnit de mult o femeie abuzata psihic in acest fel.

| Star01 explică (pentru Brigaela):

Nu ma trateaza ca pe un animal, se poarta frumos...si sincera sa fiu nu sunt abuzata psihic este posibil ca parerea ta sa fie proasta dar mersi oricumwinking

| Brigaela a răspuns (pentru Star01):

Cand cumperi una animal de la targ verifici daca are toti dintii, daca are organele genitale in regula, etc. Exact cum face partenerul tau cu tine. dar inteleg ca tie iti place, decie ste absolut in regula

| mona a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau vrea sa se culce cu tine indiferent daca esti sau nu virgina

| Intelligence a răspuns:

Asta-i numa ca sa te culci cu el.

| Aleqa a răspuns:

Daca nu intelege... nu stiu cum nu-ti dai seama ca nu te iubeste. Cel mai bine ar fi sa ne povestesti dupa ce o sa o faci cu el. Nu e vina ta ca ai gasit altul inaintea lui.
Nu o sa te considere curva, ca n-are de ce... In plus, care ar fi treaba lui ca tu numai esti virgina? Asta e.

| h3r a răspuns:

Cu fostul ai vrut, cu el de ce nu?
Normal ca vrea tipu' ceva, din moment ce tu nu mai esti proaspata de mult timp.
Ca o faci, ca nu o faci... el tot asa te va "respecta". Sta cu tine pentru un singur motiv.

Take care.

| Star01 explică (pentru h3r):

raised eyebrows tu ai citit macar? nu stiu, la tine se compara 1 an aproape jumate cu o luna? laughing)
in fine mersi pentru raspunswinking

| Bebbe133 a răspuns (pentru Star01):

Vezi.exacu cum zice lovelc..deja daca nu mai esti virgina..nu ii mai pasa asa mult de tine. ci doar de. "gaura" ta. si daca stai un an cu unu, un an cu altu...si ii iubesti. te culci cu ei..si dupa asa se aduna mai multi pe lista..si vorba se duce. apoi o sa te intrebi de ce sunt numita curva? Sau ce..mori nef****? ca vad ca zici ca de ce daca stai un timp lung cu el sa nu te culci cu el. eu nu iti spun ce sa faci.dar ai sa vezi ca asa e..si cum sa nu te creada ca nu esti virgina? ca nu sunt lucruri de glumit. daca iai zice ca esti virgina si nu ar crede as mai zice.dar asa. vrea doar sa se culce cu tine. in fine cred ca imi racesc gura degeaba. Dar ce te-am sfatuit,. am facut-o din prietenie. happy

| h3r a răspuns (pentru Bebbe133):

Bravo.

| h3r a răspuns (pentru Star01):

Am citit, pe urma ti-am raspuns.
Imi pare rau ca te-am deranjat, insa ce vroiam sa mai zic... a da, nici macar tu nu te respecti, deci nu ma mir ca el sa o faca.

Numai bine iti doresc.

| Bebbe133 a răspuns (pentru h3r):

Da asa e, nu se respecta.
Altfel nu ar gandi ca daca sta un timp cu unu trebuie sa o faca cu el.Pai cum am zis, sta un timp cu unu apoi un timp cu altu, se culca cu ei, si apoi i se duce vorba si apoi se intreaba de o considera curva. happy

| h3r a răspuns (pentru Bebbe133):

Sa zicem.

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Daca nu-l iubesti foarte mult paraseste-l! Pentru ca nici cel mai nebun baiat dupa sex nu ar face sex cu iubita doar dupa o luna...P.s.:Vrea doar sa se simta bine adica sa faca sex.Succes in continuare. Funda?

| Bebbe133 a răspuns:

Oricum,chiar daca ai facut-o doar cu unul, nu incepe sa ai relatii lungi si sa ajungi sa te culci si cu altul si cu altul, asa chiar ai putea fi numita curva,.

| Star01 explică (pentru Bebbe133):

Adica tu ce incerci sa spui ca nu am inteles...iti dai seama ca sunt convinsa de lucrul asta si nu o sa ma culc cu candva doar dupa o sapt...sau daca o sa imi fac un prieten si o sa stau ceva timp cu el sa nu ma culc cu el ca o sa ma considere curva?! laughing

| Bebbe133 a răspuns:

Doamne. nu... dar hai sa o luam logic. Stau un timp cu unu ma culc cu el, apoi cu altu ma culc cu el..si fac pe lista 10 e ok?

| Originaly a răspuns:

Daca il cunosti o luna nu se merita sa te culci cu el, fiindca daca te-a intrebat daca mai esti si tu ai zis ca NU, il incearca! Parerea mea sincera cred ca te crede usuratica! Fara sa te supar iti zic asa

| Deea0419 a răspuns:

Mai in primul rand numai are cum sa vada daca mai esti virgina doar daca mergeti la un control si daca e asa decat sa vada el mai bine ii spui tu adevarulhappy nu are cum sa te considere o curva deoarece daca ai intretinut relatii cu acel baiat inseamna ca va iubeati dupa 1 an si ceva sunt ceva sentimente, chiar mai multe care va leaga.Trebuie sa ii explici lucrul asta si dupa. poate si el a intretinut relatii cu alte fetehappy

| Star01 explică (pentru Deea0419):

Am incercat sa-i spun dar nu intelege nu ma crede zice ca glumesc

iti multumesc foarte mult pentru raspuns :*