| AmNumeleMeu a întrebat:

Am prieten dar m-am indragostit de un baiat care are si el prieten... Stau cu prietenul meu de un an si doua luni, dar de o luna intre noi nu e ca la inceput. Nu mai sunt indragostita de el. Am cunoscut un baiat care are si el prietena. Ei stau impreuna de vreun an dar el nu o mai iubeste. A cerut numarul meu, l'am dat, il am si eu pe a lui. M'a sunat de vreo 3 ori si am iesit seara. Ziua nu pot vorbi cu el pentru ca e impreuna cu gagica sa. Nu stiu ce sa fac, am incercat sa'l las pe prietenul meu dar nu am reusit. Si nu stiu nici ce sa cred despre al doilea. Chiar sunt indragostita de el, dar el? Cum fac sa inteleg ce vrea de la mine?

2 răspunsuri:
| Andr33a96 a răspuns:

Incerca sa porti o discutie serioasa cu cel de al doilea si sa il pui sa aleaga intre tine si actuala lui iubita, iar daca baiatul chiar vrea ceva serios atunci cred ca ar trebui sa vorbesti cu iubitul tau actual si sa ii explici cum sta treaba.Nu merita sa il minti! Parerea meahappy!

| davidut11 a răspuns:

Pai eu spun sa nu te grabesti si sa te desparti de primul pentru ca inca nu stiii ce fel de persoana e celalalt nu ai cum sa il cunsoti dupa doar 3 zile sau o saptamana abia dupa o luna poti vedea cum este cu adevarat eu zic sa va mai dati o sansa la relatie si sa faceti sa fie ca la inceput pentu ca stai de atata timp impreuna si na nu se prea merita sa distrugeti tot ceati realizat eu spun sa te mai gandesti si sa nu te imprietenesti cu celalalt pentru ca poate el te vrea doar pentru aspectul fizic ..sau sa te f... sti tu sper ca team ajutat..va urez succes in continuare in relatia voastra