| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai suport indiferenta lui, la inceput era prietenul perfect dar s-a schimbat foarte tare,la inceput vroia sa ma faca fericita, era atent, ma iubea...Am stat o luna in alt oras iar cand am ajuns acasa pe 1 septrembrie m-a inselat prima oara atunci cand se presupunea ca ma iubeste. Vorbeste cu alte fete,flirteaza, ma injura,imi vorbeste foarte urat,nu sunt buna de nimic, ma bruscat, m-a lovit,m-a lasat singura pe strada,m-a lasat mereu pentru prietenii lui, nu e deloc atent cu mine, se desparte in fiecare saptamana de mine dar el spune ca mai iubeste... Mi-e foarte greu sa renunt la el.ce pot sa fac, mai e vreo sansa sa fie ca la inceput? crying

Răspuns Câştigător
| justadream94 a răspuns:

Uite cum sta treaba..acum il iubesti pentru ca la inceput ti-a oferit ceva ce tu crezi ca numai el iti poateoferi..este gresit.

faptul ca te-a lovit ar fi trebuit sa fie sfarsitul relatiei.

gandeste cat rau iti face baiatul asta, sanse sunt intotdeauna, dar inainte de a te intreba asta gandeste-te daca te merita, adica hai sa fim seriosi cum te iubeste daca te loveste se desparte mereu de tine, te lasa singura si nu esti importanta pentru el.DESCHIDE OCHII si cauta pe altcineva..nu inteleg cum te poti gandi la el cand practic isi bate joc de tine!

poate l-a suparat lipsa ta, dar nucred ca e asta.pur si simpluai cazut in plasa lui si tot ce face el e sa isi bata joc de tine

revinoti sa ia decizia corecta..lasa-l si o sa iti fie mai bine, cine stie poate dupa o sa te caute el pe tine (doar asa poate fi chiar mai bine ca inainte) si daca nu te cauta si mai bine, CHIAR NU MERITA O ASA PERSOANA SA AIBA PE CINEVA LANGA EL.

8 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Sincer, si eu trec prin momente aiurea...este indiferent, uneori ma simt jignita, ma mai si ia peste piciror, insa sa zicem ca nu este ceva foarte grav. Dar un om care da in tine, niciodata nu trebuie acceptat, niciodata!

| serendipity8300 a răspuns:

Ar trebui sa aveti o discutie serioasa in care sa-ti spui punctul de vedere. Oricum un baiat care te-a lovit sigur nu e cel care vrea sa te faca fericita

| RAY a răspuns:

La inceput a fost inger =prefacut acum e asa cum e el =un demon, sa faci din demoni ingeri e greu,nu o reusit dumnezeu nu cred ca vei reusi tu, lasa-l, uital, ca sunt multi baieti pe lumea, data viitoare numai crede asa usor in baietii

| neutrino a răspuns:

Nu mai poate fi nimic ca la inceput dar atentie, la tine nu mai e iubire, e putina prostie sa-ti mai doresti acest baiat.

| Vix999 a răspuns:

Aoleooo.dati 2 palme si revino-ti. Nu mai fi proasta! Sunt atatia barbati pe lumea astaaaaa....ca nu stii tu sa numeri pana acolo!
Hai termina cu prostiile si iesi din tampenia asta ..ca numai relatie nu se poate numi.

Răspuns utilizator avertizat
| swordfish a răspuns:

Sa fie ca la inceput, tu glumesti? laughing rolling on the floor
el vine la tine mereu pentru ca tu esti cea care il accepta asa cum este el.
Din fotografia dela avatar eu zic ca esti o fata frumoasa care ar trebui sa se desparta de acel,, iubit'' pe care il ai tu si sa gasesti pe altul, caci suntem multi si buni.

| wdfSparkiTwDxXDbgfeXx a răspuns:

Uhm...parerea mea e sa-l lasi in pace adica sa te desparti de el...nu cred ca meriti asa ceva si cred ca nici o fata nu merita asta.