| Scumpica_9611 a întrebat:

Nu pot sa rezist linga in baiat fara sa am relatii cu elbig grince mi se intimpla?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| edy132 a răspuns:

Ca esti nesatula.

| EuOO a răspuns:

Ai chef, probabil. Depinde şi ce vârstă ai. Ai grijă cu chestiile astea...

| AlleyChann a răspuns:

Te transformi, la ce stadiu de pokemon ziceai ca esti?

| Mirela_7378 a răspuns:

Esti nimfomana rolling on the floor

| FlorenceVi a răspuns:

Fa-ti o relatie stabila, fii langa el mereu si nu vei mai fi nevoita sa "te-ndragostesti" de toti care-ti ies in cale happy. Asa macar stii ca e iubitul tau si nu este al alteia, si o poti face cu el si pe bec, daca acolo ti se face poftawinking.

| anytimeanywhere a răspuns:

Esti indragostita :X daca ai si flturasi in stomac e clar :X succes