| ingerasul90 a întrebat:

Nu pot sa uit primul baiat din viata mea, a fost o intimplare foarte, lui ii placea de mine macar ca nu eram increzuta in asta, imi facea mereu curte pina a inceput sal plac si eu... din viata mea ca a fost primul, ne intilneam pe ascuns, relatia noastra a ajuns prea departe. Dupa ce am facut dragoste cu el "eram virgina" am simtit ceva mai mult pentru el decit inainte, dupa cum o relatie dintr-un boy frend ca el si una ca mine cu putina experienta s-a terminat peste un an, suferiam mult, macar ca acum sunt cu un pas spre casatorie, simt ca-l mai iubesc si tin la el chiar daca e departe de mine. Parintii lui stiu de fosta relati si traiesc intr-un bloc cu ei intotdeauna cind ma intilnesc imi spun de el (e in Franta) si sufar mult, cum pot sa-l uit?

Răspuns Câştigător
| yoyosimi a răspuns:

Stii ce se zice,, Prima iubire nu se uita niciodata,, e mai complicat sa uiti da cu timpul toate ranile de suferinta vor fi inchise si totul va deveni o cicatrice. Trebuie sa vrei sa l uiti ca alfel nu ai sa reusesti, trebuie sa faci ceva, sa ti ocupi timpul cu ceva ce nu are legatura cu el, cum spui cu ca esti la un pas de casatorie trebuie sa te gandesti la pasul pe care il faci daca il faci din dragoste sau altceva... nu stiu daca o sa te ajute sfatul pe care ti l am dat dar gestul conteaza

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Esti in alta relatie, de 2 ani de zile, esti in cale de-a te marita si suferi dupa alt barbat? Bai...hai pa!

| Pedala a răspuns:

Internetul ajunge in din ce in ce mai multe sate, Romania e in plina dezvoltare!

| Annonimu a răspuns:

Nu va mai obositi frate sa ii raspundeti asteia, toate intrebarile ei sunt la misto. Ea asta vrea: atentie si popularitate. Si voi puneti botu' exact cum vrea ea Ignorati-o si pe asta si pe celelalte care zic ca se masturbeaza cu fixativ, sau ca le-au vazut mamele pe centura etc. Fac misto de voi. Si sunt sigur ca se distreaza grozav vazand cat va chinuiti sa le dati sfaturi

| ingerasul90 explică:

Da... dar orice miscare orice melodie, orice tot imi aduce aminte de el chiar daca sunt intr-o alta relatie de 2 ani

| ingerasul90 explică:

Eu sufăr din aceasta cauza. nu pot sa-i spun unei prieteni că nu o am ...ma trădat. vreau sa vd cu voi sămi spuneţi ce să fac

| Alexandra_7864 a răspuns:

Prima iubire nu se uita niciodata. Poate in acel moment tiai zis"asta e prima si ultima mea iubire"Poate te inseli.Si eu am avut o asemenea relatie dar timp de 2 ani.Il iubeam enorm.Incearca sa numai iti amintesti de ce a fost.Gandestete la voi doi ca la doar doi ft buni amici.Sau daca poti gandeste-te ca nu ati avut nimic in comun niciodata.Cu timpu o sa uiti si o sa mai fii indragostita lulea si de altcineva, iti spun sigur!:*