| ***kiki *** a întrebat:

Nu stiu ce sa credthinking prietenul meu este foarte iubitor acum cat de cat dar am o indoiala! eu de ceva timp nu prea mai intru pe mess si de obicei ma uit la poza lui la avatar...cand stateam pe mess avea o poza cu noi pe care a tinut`o ceva timp.de cand nu am mai intra isi pune numai poze cu el.ieri am stat putin pe mess, a intrat si el si a schimbat poza iar a pus`o pe aceea cu noi si azi cand am intrat pe invizibil o si schimbasesad...va rog vreau si eu un sfatsad

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai daca e iubitor si eu cred ca asta conteaza, nu mi se pare asa grav ca nu a pus poza cu voi la avatar, nu asta conteaza intr-o relatie, important e sa va iubiti si sa va intelegeti, poate ca ii palce pozele care le care cu el singur, si cand intri tu le pune cu voi 2 sa vezi ca te iubeste, din moment ce nu mai intri, poate a considerat ca poate sa mai puna si alte poze, cu voi poate punea sa nu te superi tu, oricum nu cred ca asta e motiv de cearta sau de suparare, stai linistita!

16 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

E putin cam ciudat nu! Vb cu el. si intreaba-l de ce isi schimba atit de des pozele?
Te iubeste. stai linistita. poza putin conteaza. mai bine raskoleste sentimentele... comportarea lui fata de tine! Intelegerea dintre voi. si daca totul merge bine. atunci nu ai de ce sa-ti faci griji! Fii sigura pe iubirea lui

| 16.laura.16 a răspuns:

Stai linistita, iubirea nu inseamna ce poza ai la avatar!

| LuS[z] a răspuns:

Poate ca se simte obligat sa arate aceea poza atunci cand apari tu.Ar trebui sa discuti cu el si sa vezi ce zice.Si incearca sa nu ii dai impresia ca daca nu face ca tine e o grozavie.Comunicarea e solutia cea mai buna in cazul tau

| tim a răspuns:

Probabil mai discuta si cu fete de asta. Dar asta nu e motiv de ingrijorare, stai linistita, ca discuta si cu altele nu inseamna ca gata te paraseste, nu-ti face iluzii din astea gen telenovela.

| zuzulici a răspuns:

Baieti sfinti nu gasestiwinking... dar te face pe tine o poza la av...conteaza cum se comporta el ca tine si kta atentie iti da in rest sunt fleacuri:*:*

| calin_8208 a răspuns:

Sers! fatuco tu crezi ca nu s-a saturat si el de poza aia? mai faceti si alte poze impreuna si poate o sa puna dinalea la avatar. Sincer eu cand am prietena nu pun poza cu ea la avatar. Dar nici cu mine nu prea. Io nici pe telefon nu tin poze cu ea, deoarece daca o privesc prea mult poate ma plictisesc de fata eilaughing si asa mai bine evit obiceiul.
Nu te vede destul in realitate? mai are si el nevoie de pauzelaughing. Nu ii pune la indoiala iubirea daca zici ca e iubitor pentru ca daca ii place la tine, ii place de tine si cu poza ta la avatar; si fara poza ta. Xiao:*!

| alexuzha a răspuns:

Ce treaba are poza pe mess cu voi doi?

| alexuzha a răspuns:

Ce treaba are poza dupa mess cu voi?

| Allegria a răspuns:

#Da! harciog are dreptatelaughing
intra si tu pe messlaughingce vrei sa spun...
cine stie. daca te intalnesti des cu el inseamna ca nu are pe altcineva, nu conteaza ce poza are...de ex.:u ce poza ai?laughing

| latexcap93 a răspuns:

Ma doare un picior

| DiAnA95_5642 a răspuns:

S-o fi plik de poza aia si poate a simtit nevoia sa puna si una cu el. sti cum sunt baietii, au un ego foarte mare si vor sa se etaleze intr-un fel. Asa ca stai linistita nu face chestia asta cu avatarul pentru ca nu te-ar iubi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele care se nasc pe fata pamintului sint rezultatul germinarii unor seminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu cred ca ceea ce el simte are legatura cu poaza lui de la avatar...eu asa zic...stai linistita lasa baiatu sa puna ce poaze vrea el nu e obligat sa puna poza cu voi doi, important e daca te iubeste nu o poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai pe invizibil si i spui aha ce tat iti schimbi poza si i zici asa nu tio schimba lasa aia cu tine ca nu ma supar.No ce mare scofala

| gio a răspuns:

Sincer te inteleg... parcate macina ceva cand te intalnesti cu el si iti spune cate iubeste este foarte dragut si iubitor cu tine si cand ajunge acasa are poza de la avatar schimbata, alta decat cu voi 2, insa asta nu e o dovadade infidelitate. se simte obligat sa tina poa la avatar fata de tine insa daca ar fi dupa el si-ar tine poza sa. asta nu e o problema