| PussicatDolls a întrebat:

Uitati as vrea sa incerc ceva.Prietenul meu nu mai intra pe mess si vreau sa-i cer o poza cu el.Am intrat pe google la "cine e pe invizibil pe mess?"si acolo cand scriu id imi arata si poza. Poza prietenului meu de la avatar am salvat`o, dar e mica si merge modificata.Stiti daca exista vreo posibilitate sa gasesc un site de unde pot vedea si avatarele lui anterioare?(poate pozele se vad mai bine).
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Nu, nu se poate vedea avatarele anterioare. Doar cele prezente!