| cristeaalexandra a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa ma impac cu fostul meu prietensadSuntem despartititi de 3 lunisad si eu inca tin foarte mult la el.
El mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine dar mereu cand ne intalnim se baga in seama cu mine,imi zambeste,ma tachineaza,incearca sa ma ia in bratestraight faceEu simt ca si el vrea doar ca ii place sa se lase greu si sa fie rugat, si pe deasupra mai are si orgoliu in eloh go on
Ce as putea face ca sa ma impac cu el? cum sa procedez?sad

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Orgoliu e de vina, spune ca nu simte nimic pentru tine dar gesturile il tradeaza....mai lasa i timp, se va intoarce singur la tine

1 răspuns:
| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Fi indifertenta schimbati atitudinea nu il mai lasa sa te ia in brate nu ii mai zambi fa ochi dulci la alti baieti dac te iub cu adevarat va veni la tine nu va sata sa te ia altu functioneaza doar dac te iub sh isi va calca pe orgoliu