| Catalinss a întrebat:

Nu stiu cum sa imi abordez prietena in asa fel incat sa ajungem la sex/dragoste, mentionez ca sunt cu ea de 3 luni si vine la mine acasa, ne petrecem foarte mult timp impreuna...astept raspuns!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Era important să ştim şi ce vârstă are ea. În orice caz, mi se pare cam devreme pentru a-i propune să vă începeţi viaţa sexuală. Ar trebui să aştepţi măcar 6 luni, iar până atunci trebuie să comunici foarte mult cu ea, să o întrebi când ar fi de acord să-şi înceapă viaţa sexuală,dacă este destul de pregătită şi informată, etc., etc.
Baftă!

4 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

Nu a trecut foaarte mult timp de cand sunteti impreuna.parerea meatongue

ar trebui sa ii castigi increderea mai intaihappy sa stie ca se poate baza pe tine indiferent de ce va urma si sa aiba incredere foarte mare in tine.trebuie sa mai astepti putinhappy si incercati sa discutati acest subiecttongue o sa iti dai seama cand o sa vrea si ea acest lucru.

| Lollipop_2029 a răspuns:

Daca tu esti baiat si nu stii cum sa ajungi sa faci sex cu o fata atunci... Atunci iti voi spune eu.
O iei usor de mana cum ajunge la tine in camera, o mangai pe fund, o saruti pasional, ii atingi sanii cu pofta si atunci ea se va molesi si se va excita, cu cat o vei strange mai tare cu atat te va dori mai mult. O iei incetisor in brate si mergeti in dormitor, pe pat (dar nu uita de prezervativ) o dezbraci (ai grija la sutien, e ffff greu de dat jos.) incepand cu sosetele tale si apoi ale ei, ii dai jos cerceii (nu cumva sa-i smulgi urechea) dupa aia incepi cu celelalte haine, daca ai marimea penisului acceptabila (min. 30cm) atunci ar fi bine sa-ti dai chiloteii jos inaintea ei pentru a avea un SOC, dar daca ai penisul mic(29cm) atunci ar fi bine sa nu-l vada (nu stiu cum faci dar sa-l ascunzi). incercati sa aveti un preludiu mai lung pentru ca si ea sa fie satisfacuta, nu numai tu, pentru ca sigur vrei sa o mai faci si altadata mai pasional. Nu o lasi sa spuna nimic inainte, eventual ii legi gura cu scotch.happy sa nu uiti de jucariile sexuale, s-ar putea sa nu fie satisfacuta de tine asa ca va puteti masturba unul in fata altuia happy sper ca ti-am fost de folos. Bafta :*

| vaa a răspuns:

E cam putin 3 luni...

| Lonelygirl a răspuns:

Wai...voi baietii numai la sex va ganditi?straight face Poate ca nu vrea si nu se simte pregatita[asta daca e virgina], te-ai gandit? Daca o sa vrea o sa te abordeze ea oh go on. Nu mai sunt baieti in ziua de azi sa iubeasca cu adevarat nu sa se gandeasca si sa ceara sfaturi cum sa isi bage prietena in pat no talking