| geoox550 a întrebat:

Nu stiu daca este ceva ciudat, dar sunt curioasa cate relatii ati avut voi pana la varsta de 15 ani. Eu una nu am avut niciodata un prieten pana acum si nici primul sarut nu l-am avut laughing. As vrea sa imi spuneti cum a fost prima relatie pentru voi, la cati ani ati avut-o, cat a durat si chiar primul sarut cum a fost whistling. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Heii. Am 14 anisori, fac 15 in Ianuarie. Am primul meu prieten.
Pana acu nu am luat băieții in serios. Sunt plăcută de majoritatea baietilor din clasa si de prin școala sunt câțiva dupa mine, iar acest lucru m.a făcut sa ii refuz pe toti ce mi.au ieșit in cale. Nu m.am îndrăgostit niciodata cu adevărat, pana acu. love struck.
Au fost băieți cu care am vorbit cateva luni, dar ca prieteni! Nu mi.a plăcut niciunu serios si sincer. Ori ma atragea doar fizicu lui, ori nimic laughing. Acu, la acest băiat, iubesc tot! Ador exteriorului lui, cat si interiorul! love struck in Octombrie se face un an de cand ne stim. Si am intrat in a 7a luna de relatie love struck. Desi avem amandoi 14 ani, ne admiram, ne purtam de grija, ne iubim in felul nostru. love struck
Eu sunt din Constanța, el din. București. straight face. Si, ca si concluzie : nu ne.am sarutat pana acu. Plus ca, nici eu nu am avut primul sărut pana la aceasta vârsta laughing.
Mulți au încercat sa scoată ceva de la mine ( sa ma sarute ) dar nu am vrut eu. Eu il aștept pe el love struck. Pe iubiticu meu love struck.
Si nu e genu de relatie de aia tampita si fara sens. Nu as face tampenii cu el, cum fac majoritatea. Este matur pentru vârsta lui, este serios, destept, dulce, grijuliu, sechsii laughing, amuzant, foarte amuzant love struck, sincer, si minut de minut imi spune ' As vrea sa te pupic ' = pupacios laughing. Ne stim de pe amaratu de Facebook. Nu voiam sa-mi fac cont. Insa ma bucur ca mi.am făcut, altfel nu mi.as fi întâlnit febletea love struck.
Am încredere in el, si el in mine. Nu ne certam niciodata, ne înțelegem super de bine, gândim la fel, suntem la fel. Părinții stiu de noi love struck. Il simt langa mine. Ii simt iubirea. Noi nu stim de minciuni. Noi stim doar de iubire love struck si serios vorbesc! Ptr mine e baiatu perfect love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

L-ai intalnit vreodata in realitate?

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Curlyyy draga, am observat ca iei mai la misto lumea pe acest site. Nu vreau sa fiu si eu o 'victima' de a ta laughing. Da, da l.am întâlnit.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Victima de-a mea? Da' ce-s eu, ucigas in serie? Pana mea, eu am intrebat serios.
P.S. Eu nu i-au la misto pe nimeni, ei ma i-au pe mine l; a misto prin intrebari de ****.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Toate cacaturile le întreabă laughing. Am zis victima intre ghilimele. Si lasa.ti pana, ca ti.am răspuns serios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Binehappy
Pai atunci felicitari pentru iubitul tau, sa va tina si numai bine.
P.S. Imi place numele tau, cum ti l-ai pus?:d

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Il am de la început. Chiar nu mai stiu, ca e de ceva ani contul. Si multumesc mult mult mult love struck la fel si tie, pentru cand iti vei găsi iubita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Mersi frumos.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricând.
Ca sa vezi ca nu sunt nesimtita. laughing sigur asta a fost prima ta impresie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Chiar nu. Nu mi-am facut nicio impresie despre tine..cred.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cat am comentat unu la altu nu ma crezi nesimtita? Nu prea cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Iti pot jura ca nu. Nu ai inceput sa ma injuri sau ceva de genu' deci nu as avea de ce sa am o parere proasta despre tine. Se vede ca esti mai inteligenta ca multi de pe site-u' asta plin de cretini. Discutia noastra nu a degenrat, a fost una, zic, eu, normala. Numai bine.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc. Si tu pari foarte ok. Chiar as fi geloasa pe tine, pentru gandirea ta logica si seriozitatea ta. Si nu as avea motiv sa te injur. Cat de tampita sa fiu sa fac asta? Ne.am mai spus 'pa', 'numai bine', 'noapte buna' de cateva ori laughing si tot am continuat sa vorbim laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Mersi de complimente, trebuie sa recunosc ca-s originale si chiar daca nu-s sincere eu tot ma bucurhappy Pai tu nu esti tampita, de aia nu o faci, dar multi incepeau sa ma injure doar pentru ca le spuneam adevaru' in fata si nu ii pupam in cur pentru un rahat de funda.
Faptul ca am continuat sa vorbim probabil e un semn ceva, universul vrea sa ne tina in legaturahappy

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa zicem. Si sunt sincere. Adica chiar de cand ti.am citit răspunsurile mi.am dat seama ca spui totu pe fata. Si imi plac aceste persoane. Ptr ca nu sunt false. De aceea am spus despre seriozitatea ta. Voiam sa evidntiez ca nu esti superficial si nici prefacut, din punctu meu de vedere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Interesante analogii in mintea unei fete, la mine-s numai curcubeelaughing
Inca odata, mersi de complimente, chiar daca vin de la o persoana necunoscuta de pe TPU eu tot le apreciez ca in viata de zi cu zi nu prea primeschappy

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu meriti sa nu primești. Lumea ar trebui sa stie despre tine, sa te cunoască, sa te asculte, si sa te urmeze. Si nu spun porcarii. Ai fi de mare ajutor. Tara asta cade. Are nevoie de oameni ca tine kiss. Tine.o tot asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Trebuie sa fac un print la asta ca daca zic la cineva nu ma credelaughing
Chestia e ca in realitate sunt putin mai mult retardat decat aici si na', nu prea-mi ies lucrurile bine.
Nu stiu daca tara are neaparata nevoie de mine, nu prea sunt eu genul care sa ma impun, si desi pe net imi expimi parerea foarte clar in realitate nu fac asta. Oricum, e bine ca macar pe net sunt apreciat.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica pe site.uri esti asa cum te vad eu, si in realitate nu? Eu sunt peste tot asa cum ma prezint si aici. Si cum adica esti retardat? Daca ai fi mereu cum ai fost in seara asta, totul ti.ar ieși binewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Daca.
Pai cam asa ceva, in realitate-s mai timid, mai fraierut etc. Aici mna', nu am cunoste nimeni, zic ce-mi debitezan creiarasu' meu drag.
Din nou, daca.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca si daca si daca. Si totuși, CURAJ! Daca laughing vorbești si in lumea reala, asa cum imi vorbești si mie aici, sau celorlalti, nu ai absolut nimic de pierdut! Nu mai fi tacut. Nu te papa nimeni daca spui ce simți si ce gândești. Spune.ti opiniile, spune ce vrei! Nu te închide in tine. Nu tu! Sa taca alții, in special aia prosti. Dar nu tu, si nici persoanele ca tine. love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

E usor de spus, mai greu de facut.
Crede-ma ca de multe ori daca iti spui parerea poti fi batut de aia mai smecheri si altele., chiar si acum sunt amenintat de unu' ca vorbesc prea mult si-l enervez si alte abureli din astea. Asta-i ironia sortii, ca aia prosti nu tac si din cauza lor tac aia destepti (nu ca as fi destept). Deja ma depaseste discutia, trebuie sa-mi fac un dus sa-mi revin.

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti destept!
Si te las, ca sa nu.i supăram pe prosti laughing. Sper ca ma iei in seama kiss.si nu ar trebui sa conteze vorbele acelori ratati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

Vorbele nu conteaza dar conteaza faptele. Ei au muschi, eu nu amlaughing
Si desi sunt eu mai singuratic asa, sa stii ca mi-e draga viata, nu vreau sa mi-o petrec la reanimarehappy

| a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne happy nici nu as vrea asta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ):

>:d

| valentinamarinamary a răspuns (pentru anonim_4396):

S.a cam incurcat...a zis ca s.au intalnit dar totusi ea nu a avut primul sarurt cum se face? Doar ea stie! laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Pai poate s-au intalnit dar din cauza emotiilor, alea, alea nu s-au sarutat.
Nu mai fii rea cu fatalaughing

| broxi a răspuns (pentru ):

Cam. prostie. relație la distanță? ce rost are? cum poți zice că-l iubești când nu l-ai văzut niciodată în viața ta? lol.

| a răspuns (pentru broxi):

Ptr mine are rost. Si nu stiu daca ai vazut, dar am spus ca ne.am întâlnit! Nu cred ca ti.am cerut eu sau altcineva părerea despre relația mea.
E prima mea iubire, si e reala. Nu o sa imi schimbe un necunoscut de pe TPU părerea. Nu o sa ma despărți de el, orice ai spune.
Nu pricep de ce te.ai băgat. Si pot spune ca.l iubesc, pentru ca simt ca.l iubesc. love struck asa ca taci tu.

| valentinamarinamary a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingaa ce urat ..cum sa uit sa ma pup cu cineva?rolling on the floor)))

47 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Prima relație am avut-o când am început clasa 9-a. A fost ceva drăguț puppy dog eyes.
La primul sărut m-am înroşit toată laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Stai calma, nu esti singura laughing. Adica eu am 14 ani, si nu am avut pana acum iubit sau ceva. Dar m-am pupat, sarutat chiar cu vreo 9 baieti (colegi de clasa, da, pe gura), dar a fost provocare. Si la primul sarut, nu mai stiu cu cine l-am dat laughing.

| Duucu a răspuns:

N-am avut și încă nu am.

| Danysan a răspuns:

Primul sarut a fost minunat si a fost la 16 ani.Pe plaja intr-o seara la malulu marii.Relatia a durat 3 luni pentru ca fata era dintr-un alt oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am 16 ani si nu am avut niciodata o iubita si nici primul sarut nu l-am avut.

| Voidwithin a răspuns:

1 saptamana a durat si eu am tot 15 ani nu ne potriveam nu e asa mare chestie sa ai o relatie.
Si incearca sa nu intri intr-o relatie doar pentru ca toti colegii tai sunt intr-o relatie.
Si cred ca pe la 17 ani vreau sa imi fac o gagica pana atunci imi vad de treaba mea pentru ca e prea mult stres, telefoane noaptea, dimineata, is mai lenes de fel si prefer sa imi vad de treaba mea.

| NuMaContrazice a răspuns:

Eu am 16 ani, sunt baiat si nu am avut nici o relatie, as fii putut avea, dar nu am vrut! Mi-e prea lene ca sa am o relatie.M-am gandit ca poate anul asta o sa caut si eu sa-mi fac o gagica... asa... de distractie.

| contαbαndonαt a răspuns:

N-am avut la 15, ci abia la 16. A durat mai doar 2 luni, adica putin asa cum era si de asteptat.A fost urat si deprimant, lipsa maturitatii si-a spus cuvantul.De aceea nici nu incurajez relatiile sub 15 ani.
Uite care e ideea, multi prea multi adolescenti i-au relatiile de cuplu ca pe o joaca de copil dar nu-i deloc asa.
O relatie poate implica mult mai multe pericole decat isi pot da unii seama, pericole de orice tip mai ales cand acel cuplu este format din 2 copii (posibil imaturi si deci iresponsabili) si nu adulti (posibil maturi si responsabili). Deoarece majoritatea relatiilor de cuplu merg pe principiul `joaca-te cu increderea mea si am sa ma joc si eu cu a ta`. Destul de urat, stiu.

| Hαppiηеss a răspuns:

Prima relatie am avut-o la 16 ani, a fost primul baiat din viata mea din toate punctele de vedere m-a asteptat si m-a respectat de aceea suntem si astazi impreuna dupa 6 ani. Ce pot sa spun mi se pare ok ca la 15 ani nu ai avut nici un prieten ai suficient timp. Te pup!

| varcolaccc a răspuns:

Nu esti singura. Nici eu nu am avut iubita si nici nu am si am 17 ani si nici nu imi doresc una, 4ever alone happy

| justmebi a răspuns:

Primul prieten...pe la 14 ani(relatia a durat cam 4-5 luni)
prima prietena pe la 15 ani laughing
primul sarut a fost... damn, awkward.

| soricelulRulz a răspuns:

Prima mea "relatie" si primul sarut au fost cand aveam 14 ani...totul a durat cam 3 luni jumatate (pe care acum le regret din toata inima) iar primul sarut, ce pot spune a fost foarte dragut

| alexandru112211 a răspuns:

Hmm m-am sarutat destul de des dar o iubita serioasa nu am avut happy am 14 laughing vrei sa incercam cevasmug? ei glumeschappy Stai linisittahappy mai bine asa decat fete de 13 ani care sa fie aproximativ curve >big grin

| ahmet6 a răspuns:

Pai la 17 ani, a fost prima relatie, dar nu a fost nimic serios, si la 22 ani cand am venit in tara m-am imprietenit cu colega de banca de la seral, a fost prima relatie serioasa, dupa care ne-am despartit si mi-am gasit o prietena care are 2 facultatii printre care medicina,a fost ce-a mai frumoasa relatie din toate punctele de vedere,dar am preferat sa ma despart de ea, pentru asi face o cariera in medicina singura, nu am vrut sa fiu o pedica, dar datorita iei am luat acelasi drum spre medicina, acum la ora asta nu as vrea o relatie, primul lucru este cariera.

| rizbytzu a răspuns:

Eu am avut si am o singura relatie de mai bine de 7 luni si jumatate, am tot 15 ani, cred ca ceva mai bun nu gaseam nici daca cautam intr-un catalog sau completam formulare. Iubirea o simti indiferent de varsta nu trebuie sa ia o relatie ca sa scrii undeva pe o lista, mai bine putine si bune dacat multe si ce 2-3 saptmani

| AlexBytheway a răspuns:

Nu le-am numarat dar. peste 25 de relatii, am experienta na. ce sa zic laughing

| gratiihoran a răspuns:

Nu am avut iubit si nici nu vreau, pentru ca nu am chef sa fiu motiv de batjocura. Baietii din ziua de azi, stiu numa de cur si sani..si chiar ma deranjeaza. Nu am avut primul sarut si nici nu sunt curioasa cum se. face laughing