| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt satisfacuta de prietenul meu. Facem sex sau dragoste o data la 5-6 zile dar eu vreau mai des. Daca incercam in acest interval imi spune "nu pot". Are erectie dar nu se termina, nu poate ejacula. Care ar fi problema? Mentionez ca suntem impreuna de 6 luni iar la inceput o faceam aproape zilnic, acum am ajuns sa o fac rar si atunci nu ma satisface. Ce poate face in stituatia de fata? Exista posibilitatea sa aiba alte probleme de sanatate?

4 răspunsuri:
| Lulu5 a răspuns:

Mia viseaza

| Pedroitaliano a răspuns:

Cand un baiat face asa inseamna ca are p e alta.sad scuze ca am fost direct

| Lore1 a răspuns:

Pai tu ai vorbit cu el si i-ai zis ca vrei mai des.
Întreabăl sunteți de ceva timp împreună nu are de ce sa Îți fie rusine sau altceva.

| Lulu5 a răspuns (pentru Lore1):

I-am spus ca vreau mai des, stie asta dar nu poate. In sensul ca il vad ca se chinuie dar degeaba. Uneori prefer sa nu-l starnesc decat sa ramana neterminat. Ca dupa are dureri de cap, nervi si ma indispune si pe mine... Intrebarea mea de fapt e, de ce a ajuns in felul asta? Adica deodata nu mai poate sa o facem des... sad