| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Nujt cati au pus intrebarea asta pana acum da ma rog... ce cadou as putea s iau la pr meu de valentine's, sau nujt, sa iau numai d dragobete?big grin ca sincer acum n-am baniworried stau cu el de doar 2 saptamani, nu cred ca e cazul sa iau nu stiu ce cadou scump, sau util, merge un plus dragut si pufos pentru baieti?big grin el e mai romantic asa, nu stiu ce sa iaucrying nu ma pricep deloc la cadouri, dati-mi idei pls...

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sunt o multime de lucruri care nu sunt scumpe(o canuta pe care sa crie numele tau-cumperi o coala cu trandafiri pe ea si impachetezi canutza-si te costa maxim 10 lei) plusuri nu prea merg la baieti! poti sa-i iei o inima gen perina(pe care va dormi cu capul noaptea(eu i-am luat pr meu una asa si am dar pe ea 15 lei) poti sa-i iei un stilou frumos(daca stii ca scrie) sau o carte (te duci la librarie si alegi repede una o impachetezi-o carte e mereu utila! o husa pentru telefonul mobil cu numele tau, o felicitare muzicala (2 lei costa) deci poti sa-i iei orice! sa nu uiti de plasuta de cadou pe care sa scrie''happy valentine's day) o astfel de plasuta gasesti cu maxim 3 lei! sper sa gasesti ceva sa-ti placa si tie dar mai ales lui! oricum gestul conteaza!

| Dizzydizz a răspuns:

Dupa cum am sp de cel putin 5 ori
o rama si cu cateva poze cu voi:X
nici scump, dar frumos, special

| unione a răspuns:

Gasesti lucruri f interesante pana in 20 de lei la magazinele bamboo, uite iti dau si site-ul www.bamboo.ro nu stiu unde stai dar pe site gasesti si lista cu magazinele din toata tara : http://bamboo.ro/lista_magazine-0-0-0-0. succes

| OanaG a răspuns:

Un puzzle cu fotografia voastra...[la comanda]

| alinuta113 a răspuns:

Pentru baieti jucarii nu prea merg! Incaerca sa te uiti de complet(brigheta, breloc si stiou) baietilor le place mult asa ceva!