| tpufpe a întrebat:

Numai de din astea am parte.Am cunoscut un baiat ok, de treaba, dragut, cu suflet mare, imi placea de el, ii placea de mine, si tot o dadea in vorba ca vrea sa fim impreuna, eu ii dadeam de inteles ca vreau, dar el a fost acum 2 ani cu o vecina de-a mea care candva am fost prietene, dar de vreo 3-4 ani nu mai suntem ca s-a distantat ea, ei au ramas prieteni f buni si ea i-a spus lui ca sa nu se combine cu mine ca ce ar zice mama ei(mama si mama ei sunt prietene), si el mi-a spus ca nu putem sa fim impreuna ca are dreptate fata, parinti lor se cunosc, ei se impaca f bine si nu vor sa se certe ca el se combina cu prietena ei(acum ma considera prietena pana acum nu mai stia de mine fata). Si iar cand gasesc un baiat ok care imi place si ma place se gaseste cineva sa se bage:-(eu cu el am ramas prieteni, ne intelegem bine, dar vroiam mai mult.asa o s patesc mereu? dc?:-(

2 răspunsuri:
| tpufpe explică:

Is majora stai lin u. dc intrebi? ca vezi ca ma tot vait? sincer m-am saturat sa nu obtin nimic din ce vreau, si de aia este TPU s spunem ce avem de spus si altii sa ne ajute, care vor, care nu sa nu comenteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi cati ani ai?