| anonim_4396 a întrebat:

Nush cum sa zic...
Am vb cu un baiat pe mess(el intrase de fapt pe id unei colege)iar eu i-am spus foarte multe acelui baiat fara sa stiu ca e el.Il cunosc, el este prieten cu baiatul pe care inca il plac si cu care am fost. I-am spus ca inca il iubesc pe acel baiat, ca eu vreau sa fiu inca cu el, ca vreau sa fiu indiferenta.Insa imi e frica ca planul meu cu indiferenta ar putea da gres.Ma gandesc ca ii poate spune celui pe care il plac ce parere am eu despre el si nu vreau astasad

Voi daca ati afla ceva de la o fata (ca ii place de cineva pe care il cunoasteti sau sunteti prieteni)i-ati spune ce a zis despre prietenul vostru?

Ma refer la baieti mai mult dar pot raspunde si fetelehappy

6 răspunsuri:
| Dracce a răspuns:

N-ar trebui sa-ti para rau. Poate el ii sune prietenul lui(cel pe care-l placi), si cine stie poate si el te place, si din greseala l-ai facut iubita taulaughing.
Daca nu, nu te consuma, macar acum stii adevarul despre el (daca te place sau nu).

| kamykaze88 a răspuns:

Da si de multe ori ajuta sa stie... daca tipul pe care il placi te place si el va face in asa fel sa stii ca stie ca il placi...tongue sper ca m-am facut inteles tongue

| hunterpainting a răspuns:

Da, eu i-as spune, deci cand il mai intalnesti pe ala cu care ai vorbit pe mess, poti sa-i multumesti, mai ales daca baiatul de care iti place tie e timid.

| TheFlower a răspuns (pentru hunterpainting):

Nu v-am spus de ce m-a parasitlaughing
M-a parasit pentru ca l-au sunat niste baieti gelosi si i-au sps sa ma lase in pace ca altfel il bat...

| hunterpainting a răspuns (pentru TheFlower):

Daca ii e frica de bataie poate sa afle orice, ca nu o sa mai incerce nimic cu tine.

| TheFlower a răspuns (pentru hunterpainting):

De asta ma temeam...sad