| Paulikk112 a întrebat:

Vreau si eu cateva modalitati de a-i spune unei fete ca o plac/iubesc big grin sau sa-mi povestiti ( fetele) cum v-a spus prietenul vostru ca va place.

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu pot trai fara tine... Spune multe.Dar trebuie sa o simti.

| grab a răspuns (pentru ElenaSA):

Eu pot! Mori! laughing

Sunt deja sute de astfel de posturi aici exact cu aceeasi intrebare, hai sa nu ne mai obosim sa ne repetam aiurea.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Http://www.prieteni.ro/......-0-90.html
Trebuie sa gasesti una nu? :)
Bafta la ales :D

| ChuckNorris42 a răspuns:

,,Te plac" sau,, te iubesc". Asa-i ca nu te-ai gandit la astea?

| AuraaLarisa a răspuns:

"Tot timpul ma gandesc la tine! poate ca te iubesc" mi-a placut mereu cum a sunat asta big grin