| Sweet111 a întrebat:

Nustiu ce sa mai cred...thinking
Nu mi-a spus niciodata ca ma iubeste, nu ma arata prietenilor lui, esim doar noaptea, si de fiecare data cind esim vrea doar ***straight face
Poate imi spuneti voi baetii ce inseamna asta!?
Si va rog, raspunsuri serioase! straight face

10 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna scumpo...nu st baiat, dar totusi.tu nu poti sa-ti dai seama? nu vrea nimic de la tine.doar ***. chiar crezi ca te merita? eu nu cred.asa ca ar fi mai bine sa te gandesti serios.lasa-l cat nu e prea tarziu.acest baiat nu te merita.nu te iubeste.si sa stii ca nu e capat de drum.nu se termina lumea la el.baieti mai exista si o sa-ti gasesti unul care sa te iubeasca cu adevarat.nu ai facut bine ca ai acceptat asa ceva.lasa-l.este greu ca poate tu tii la el,dar cu timpul o sa=l uiti. doar ai si tu mandria ta, nu? il lasi pe el sa-si bata joc de tine? nu permite asta nimanui, sper ca te-am ajutat.te pup

| Sweet111 explică:

Apropo cind il intreb imi spune ca ma place si ca nu esa cu mine doar pentru un scop anumit!
Nu mai inteleg nimic...

| Rockart a răspuns:

Înseamnă că îşi bate joc de tine, profită. Desparte-te de el!

| ConnstanntiN a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna (cati ani ai?)?

| Onn3 a răspuns:

Iti spun eu ca fata,vrea sa te foloseasca si poate vrea sa te tina de rezerva, el probabil mai are pe cineva la care tine mult, dar acea persoana nu ii ofera chiar ce vrea atunci a gasit o solutie si bingo te foloseste pe tine.Deci da-i papucii fato ca nu-i de tine!

| AvEnGeR6532 a răspuns:

Iti pot spune eu la modul cel mai serios se foloseste de tine doar pentru a obtine ce vrea si cred ca stii ce... nu se afiseaza cu tine in public pentru a nu se rade prietenii lui de el cel mai bine pentru tine ar fi sa te desparti de el fiindca nu te merita sper ca te-am ajutat Funda?

| ForeverWarrior a răspuns:

Din gesturile lui reiese ca te iubeste? sunt oameni care doar arata fara sa o spuna,asta cu iesitu numai noaptea nu stiu ce sa zic,ar trebui sa-si faca timp de tine si ziua,nu numa cu prietenii. Poate el are prieteni doar un grup de baieti, fara fete, si tu probabil nu te-ai simtii bine intre atatia baieti.Cel mai bine ar fi sa-l intrebi.

| nike19 a răspuns:

Vrea doar sa te **** si atat.nu vreo o rel sau cv mai mltwinking

| LaraClarice a răspuns:

Hei...si eu iti voi spune acelasi lucru. Desparte-te de el.

Http://www.ptroa.co.il/petition/ si semnati va rog petitia si dati-o mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamnă că te iubește și că vrea să se căsătorească cu tine, dar nu le-a spus celorlalți așa că te păstrează ca pe un secret ca să ii surprindă in ziua nunții.

Asta, și să-i sugi ****. Ce căcat crezi că inseamnă?