| Just kidding a întrebat:

Va rog frumos un sfat! Ne cunoastem de cand suntem mici, suntem vecini, cand am crescut, el a fost primul meu barbat. Problema este ca nu eram impreuna deoarece el nu dorea ceva serios, si nici nu ne puteam expune din mai multe motive (mama nu il accepta, 2 prieteni de a lui ma dispera, etc) Felul cum se comporta cu mine, arata ca tine mult la mine, s-a atasat de mine, si chiar dupa actul sexual, a continuat sa se comporte f frumos (nu exista zi fara sa nu ma caute). Dupa ce a plecat in strainatate, un prieten de a lui mi-a spus ca de fapt, numa si-a batut joc de mine, si ca i-a povestit la mai multa lume ca m-a dezvirginat (o singura data am facut-o cu el), si ca a mai facut-o cu una intre timp. Am vb cu el, mi-a spus sa nu cred toate prostiile si povestile, insa faza cum ca "i-a spus la mai multa lume" a fost adevarata. NU stiu ce sa cred, el este vagabont, a avut si relatii serioase dar f rare, mi-e greu sa cred ca a jucat teatru un an de zile. Crede-ti ca un an de zile se poate preface un om ca iubeste doar pentru sex? crying PS: E genul care se lauda, si in fata prietenilor lui, nu ma prea baga in seama. Va multumesc din suflet dar problema asta ma apasa de mult timp sad si stiu ca pot apela la voi :*

Răspuns Câştigător
| mihaela1985 a răspuns:

Buna aceeasi problema am avut si eu si sincer am gresit ca m-am luat dupa lume si nu am avut incredere in el poate daca aveam eram si acum cu el. sfatul meu este sa nu bagi lumea in seama ca poate fi geloasa si cred ca acel presupus prieten doar este invidios ca nu a fost el primul.capul sus si incearca sa nu recunosti ca a s-a intamplat ceva intre voi chiar daca minti. daca nu ii pasa de persoana ta iti garantez ca nu te mai cauta asa ca mandrestete ca a fost el primul si alt nechiob care te putea rani mai rau.

2 răspunsuri:
| Just kidding explică:

Ai extrem de mare dreptate. Multumesc :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si? mare chestie... ai facut`o. nu`i de parca ai dat in cap cuiva. pana la urma toti o fac... asa ca nu`ti mai plange de mila si treci mai departe