| anamaria200517 a întrebat:

O buna prietena de a mea imi spunea de iubitul ei ca e foarte timid si nu se uita la persoane cand vorbeste(imi spusese asta pentru ca a 2 zi trebuia sa ma intalnesc si eu ca sa il cunosc) in momentul cand am facut cunostiinta cu el nu isi mai lua ochii de la mine, il simteam cum se uita cu coada ochiului la happy
ce sa inteleg prin luctul asta? ma place? si acum de fiecare data cand ne vedem se uita constant la mine desi face to face nu prea zice nimic, eu deschid un subiect de vorba

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se uita la piciorusele tale? îi plăceau?

| wolder a răspuns:

Te place sigur

| neutrino a răspuns:

Asa isi manifesta el la inceput, timiditatea

| cristimihailov a răspuns:

Dar tu vrei ceva de la ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba te priveste ca un idiot ca a citit pe net ca asa trebuie sa faca dar nu stie ca nu asa ca un stalker trebuie sa te uiti. e posibil sa te si placa, cine mai stie.

| NameHarris a răspuns:

Ai tatele si curu mai mare decat ale pretenei tale?laughing)

| anamaria200517 explică (pentru NameHarris):

Daaa dar nu am aratat asta in tinuta pe care o purtam in acel moment laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| bbu2eugen a răspuns:

Dap laughing I ai atras atentia prin frumusetea ta.

| Zarul a răspuns:

Neeh,nu e chiar vorba de țâțe și cur. Băiatul s-a îndrăgostit de tine,vede ceva mai mult decât vede la prietena lui,te place mai mult decât o place pe ea.
Dacă și ție îți place de el,eu zic să nu pierzi ocazia asta.Și știi de ce? Pentru că deja băiatul te are acum pe tine în capși oricum la iubita lui,după cum ai zis,nu se uita,era timid, etc.
So, bagă-te mai mult în seamă cu el, întâlniri pe ascuns, etc.Mai rău e, că o să te cerți cu prietena ta.

| NameHarris a răspuns (pentru Zarul):

Imi place cum gandesti dar nu in totalitatewinking De exemplu timizi se indragoastesc foarte repede de o persoana nu mai vad alta decat pe aceea eu zic ca tot are mai mari dotarii decat amica eilaughing

| anamaria200517 explică (pentru NameHarris):

Nu pare a fii genul care sa puna mare pret pe amanuntul asta happy

| NameHarris a răspuns (pentru anamaria200517):

Nai de unde sa stii ce gandeste happy happy