| Căpitanclaudiu a întrebat:

O damă de companie făcea sex protejat cu clientii, asa am facut si eu de 7 ori, dar de ultimele două ori ea mi-a propus sa o facem fară. A vrut sa-mi de-a vreo boala ceva sau?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! A vrut sa vada daca esti fraier sau nu. Mergi la medic si vezi daca ai luat ceva. Nu poti sa traiesti cu o presupune, ca poate nu ai luat ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea, tu crezi ca noi stim ce a gîndit ea atunci? Oricum mai bine stateai fara sex decat sa ajungi la prostituate si fara bani ai ramas si poate te a cadorisit aia cu vreo boalălaughing Bravo, bine lucrat.

| Căpitanclaudiu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Frate faza este că i-am dat banii de fiecare dată când am mers la ea, dar în ultimele zile mi-a refuzat banii și mi-a oferit sex gratis ceva de genu nu stiu ce să cred, aș face-o de gagică acum

| Violleta2022 a răspuns:

Damele de companie NU fac sex, doar acompaniază (insotesc)clienții, care plătesc doar sa fie însoțiți.
Tu te referi la prostituate/ curve nu la dama de companie, daca vrei sex.
Ca prostituata, toate au boli venerice si mai devreme sau mai tarziu toate sufera, dar inainte de asta, infectează si ele cat de multi clienti pot, ca sa se razbune.

| vasile2222 a răspuns:

Poate vrea un copil cu tine.