| Bogdan_Timis_2001 a întrebat:

O fata... daca se excita mult timp, In cresc sani si fundul?

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Eee o p***ă... Nu-ţi creşte nimic laughing Creşterea sâniilor este odată cu vârsta, n-are nici o treabă cu excitarări si chestii din astea happy Stai liniştită că o să-ţi crească şi ţie pe la 16-17 ani happy Şi oricum, nu contează mărimea ci modul în care-i porţi(sânii)

| Teardrop a răspuns (pentru Ađrian90):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) îI băiat rolling on the floor))

7 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Daca o fata se excita mult timp ai cresc fanteziile, celelalte componente are sa-i creasca odata cu anii, dar pana la anumita varstac. S-o vezi saracuta pe la 50 de ani cu portbagajul lasat si cu boxele intre genunchi laughing) uite aici ma supar pe doamne doamne laughing de ce nu-i ramane la femeie sanii si fundul precum in tinerete?

| justadream94 a răspuns:

Nu.pot creste odata cu inceperea vietii sexuale dar nu e garantat

| AliTheo18 a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva! laughing) Am auzit alte chestii ''daca se *** se dezvolta''. Succes.laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| 18Marius a răspuns:

Nu daca face sport si sala! la baiat la fel!

| aidasenzuala a răspuns:

Nu. doar parul!