| anonim_4396 a întrebat:

O fata de la mine din liceu se da mereu la iubitul meu si il place plus de asta vine mereu în clasă ca sa vadă ce face el.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LeoaicaAna a răspuns:

Pai daca esti tine la tine si te repecta nu sa aiba legatura cu acea fata.
Ai putea sa i spui ce simti si ca te temi ca acea fata e mai buna ca si tine si in functie de raspunsul lui vezi si ce sa faci.
Aici o sa iti dai seama singura din raspunsul lui ce e de facut.
Daca vrei totusi sa faci ceva in privinta fetei din liceu de care te temi ca e mai buna.
Fa-o de tot cacatu:
1: Poti sa o bati (dar nu recomand)
2. Poti sa afli mai multe desprea ea si daca te straduiesi o sa gasesti si niste lucriu jenante pe care le poti da mai depare
3.I pui laxative in apa si asa o sa se cace pe ea si sigur iubitul tau nu vrea sa fie cu o fata de genul
Is multe lucruri pe care le poti face happy Baftawinking
FUNDA?

6 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Cum ce sa faci? da-te la o partehappy, esti in pluscrying

| Mak99 a răspuns:

Paruieste-o pe rivala, nesimtita, cum isi permite sa se dea la iubitul tau, ei as...

P.S.Acest raspuns este un "pamflet" si trebuie tratat ca atare...
Good point ArinaWolf.

| ArinaWolf a răspuns:

Nimic! Daca el tine la tine, nu ar trebui sa conteze cine se da la el, daca se duce dupa ea inseamna ca oricum nu te merita deci nu ai pierde nimic! Gandeste-te ca tu poate il opresti cumva din a sta cu ea sau eu stiu dar nu o sa poti mereu sa faci pe bodyguard-ul si daca vrea sa se duca o sa faca asta oricum asa ca mai bine iti vezi de treaba

| xFlo a răspuns:

Hei! Parerea mea este sa ii si urmaresti reactiile lui adica daca da "apa la moara"...eu una as incerca sa vorbesc cu el in locul tau. Daca sunteti impreuna de mai mult timp si este cred ca trebuie sa aveti o discutie serioasa, daca nu lucuruile se simplifica. In cazul in care nu iti convine raspunsul da-i papuci, nu ai de ce sa te complici

| georgemandrus a răspuns:

Trebuie sa purtati o discutie intr-un mediu calm si linistit si sa ii dati de capat problemei.
Nu trebuie sa te stresezi sau sa te infurii baietii si fetele vin si pleacawinking

| IncearcamaTigrisorule a răspuns:

In opinia mea, trebuie sa porti o banderola pe mana in semn de valoare si suprematie. Asta are o sansa extreme de mare de a iti alunga dusmanii dar daca nu merge incearca sa il contactezi pe Titi Doua Degete. Stie el cum sa te resolve.

"Daca nu stii cine e bossul Titi iti rupe osul!". Acesta este motoul sau.

Bafta si sanatate de la al tau frate!