| AdyAdrian2000 a întrebat:

O fata orgolioasa poate sa treaca peste orgoliu pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Depinde cat de tare îl iubește pe acel băiat. Da poate trece peste orgoliu dacă își dorește o relație cu respectivul băiat și fiecare dintre noi ar trebui sa fim mai înțelegători si mai toleranți sa mai lăsam de la noi, sa nu mai fim asa orgolioși. Mult succes.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Depinde cum o iei pe domnisoara, domnisoarele au impresia ca daca par indiferente si au fite in cap sunt orgolioasa, dar de fapt joaca un teatru penibil si fratioare tu ca barbat nu trebuie sa te lasi umilit, impunete, trateazo cu maxima indiferenta, daca te suna nu-i raspunde, arata-i ca nu esti catelusul ei si ai sa vezi cum renunta la fitawinking

| Medema a răspuns:

laughing)Rectfica,''Vreo fata poate trece peste orgoliu''?

| neutrino a răspuns:

E discutabil, uneori orgoliul exagerat poate aluneca spre prostie, alteori, motivat, poate sa-ti reflecte personalitatea.

| zaratu a răspuns:

Da

| mada1820 a răspuns:

Depinde de taria si de vointa pe care o are!

| Netrider a răspuns:

Orgoliul nu e ceva bun indiferent de situatie. a nu fi orgolios (orgolioasa) nu inseamna sa-ti pierzi demnitatea.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Atunci cand iubesti iti calci pe orgoliu! happy

| chyccorita a răspuns:

Da poti trece peste orgoliu, doar daca cel de langa tine chiar te iubeste cu adevarat si te merita.Dar sa stii ca orgoliul distruge multe relatii...Mult noroc.

| Sardinaaa a răspuns:

Dap, sigur poate!

| GheorghiuIoana a răspuns:

Da, atunci cand ea ajunge sa il iubeasca cu adevarat pe acel baiat.

| Loola19999 a răspuns:

Desigur.

| FurMoon a răspuns:

O fata cu toti dracii din lume si ciufuta mai rau ca o soacra poate sa treaca si peste cadavre pentru baiatul pe care chiar il iubeste. happy

| Sleepybeautyisawake a răspuns:

Daca il iubeste cu adevarat da

| Hazeleyed a răspuns:

Da,poate. Daca ai fi scris si situatia mai amantuntit, poate ai fi primit si raspunsuri mai precise.In fine, mult succes cu ea!