| Nina95 a întrebat:

O fata poate fi sexi si cu sanii mici? atitudinea mai conteaza in ziua de azi?

7 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Incearca sa faci comparatia intre Sharon Stone si Julia Roberts.Prima este de o frumusete rara,a doua are mai mult sex appeal, si amandoua au avut succes oriunde au aparut.
In multe situatii atitudinea conteaza mai mult decat aspectul fizic, si asta din totdeauna, nu numai in zilele noastre.
Pana la urma femeile au avantajul de a"truca"multe din imperfectiunile fizicului, deci in nici un caz sa nu te simti complexata.

| bubulinabia a răspuns:

Desigur ca poate fi sexi. atitudinea conteaza la orice ora in orice zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum sa nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanteanco: daca iti iei hainele alea de firma si un parfum ca lumea, nu mai conteaza nimic! rolling on the floor

| MauiStatue a răspuns:

Da! Atitudinea te face mai sexy.
Aroganta si egoismul sa ramana ca sanii, mici!

| Elliiieo3 a răspuns:

Da,si mai ales atrage cateodata si machiajul, unele sunt groaznice, sterse fara machiaj, dar doar unele. Aaa, si atitudinea chiar conteaza de exemplu depinde cum este genul fiecaruia, unii perfera o fata mai cuminte. altii o fata mai obraznica big grin sper ca te-am ajutat!

| JaNeEtHee a răspuns:

Nu conteaza marimea sanilor atata timp cat nu esti complaxata de chestia asta.