| anonim_4396 a întrebat:

O fata, un baiat scenariu clasic.vorbesc cu ea de mult timp,am inceput sa ne cunoastem bine,ne povestim trecutul,ce chestii am facut,tinem unul la altul. Fata e complicata sa va zic asa,o intreb ceva sau ii zic o chestie si raspunde:"posibil";"probabil", imi trimite de exemplu 2 poze cu ea si ma intreaba care imi place,trimite diferite melodii,aseara mi-a trimis cali y dandee-te necesito.Ea a suferit dupa ultima relatie,este mai rece mai indiferenta,nu stiu daac in general sau doar cu mine.O intreb daca vrea sa ne intalnim si zice ca nu are timp,avem foarte multe lucruri in comun insa va rog sa imi ziceti care e treaba cu melodiile, citisem ca e un fel de mesaj subliminal pe care trebuie sa il inteleg dar nu stiu ce sa zic.Cum sa vorbesc cu ea,sa ma comport,sa ii topesc inima de gheata(gluma intre noi pentru ca se comporta rece), cum sa o scot la intalnire si daca oare ea ma place? sunt kori gent(voltaj) la materia iubire si multumesc celor care vor dar raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Ia-o mai usurel, să nu creadă ca ești disperat. Imbratiseaz-o, pup-o pe obraz, tine-o de mâna când va plimbați, stați pe o bancă, faceți concurs de spart semințe laughing Baftă! Ceao!