| Andi15 a întrebat:

Am si eu o problema.Nu de mult timp am avut o relatie cu un baiat super.Ne intelegeam foarte bine. Dar din motive pe care nici acum nu le stiu, mi a dat papucii.Cu toate acestea, de fiecare data cand ne intalnim, cand iesim afara cu ceilalti prieteni, face orice sa mi atraga atentia.Cum sa ma comport cu el? Ma mai place sau nu?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te place, caci daca tinea la tine nu va desparteati.

Eu zic sa nu te mai lasi dusa de nas si sa fii mai indiferenta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inseamna ca e prost acel baiat nu ii mai acorda atentie si fii indiferenta cu el.

| SpecialGirl a răspuns:

Daca incearca sa-ti atraga atentia posibil sa te placa.

| Baton a răspuns:

De placut te place dar poate vrea ceva mai mult de la o fata si aici ma refer la sex bineinteles.
unii baieti nu au rabdare cu fetele care vor sa stea virgine pana la majorat sau mai rau pana la nunta laughing
oricum multi cam aia urmaresc.sexul si dupa aia mai vad ei daca le mai trebuie sau nu tongue
daca te place cu adevarat si chiar daca ii oferi o partida si continua relatia cu tine atunci e ok dar daca dupa acea partida devine rece si distant atunci doar pentru o partita te-a placut.
ramane la aprecierea ta sa judeci faptele si vb deoarece tu cunosti mult mai multe detalii decat ce ai scris aici.
toate bune!

| chinezu_8455 a răspuns:

Cred ca te mai place din moment ce vrea sa iti mai atraga atentia