| tkdmadalin a întrebat:

O intrebare din curiozitate...
Care au fost cele mai iesite din comun locuri unde ati facut sex?

(fara mistouri... din curiozitate big grin )

Răspuns Câştigător
| axaal20 a răspuns:

In curtea scolii, pe faleza, intr/o scara de bloc unde am fost prinsi de o domnisoara draguta, in toaleta unui restaurant, intr/o padure unde m/au halit tintarii, pe biroul sefului, etc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un transformator electric in spate era umbra nu se vedea nimic.

| porto89 a răspuns:

In 1 rand am onoarea sa rasp primullaughing in cazul meu cel mai iesit din comun loc unde am facut sex ramane herastraultongue ce vremuri:X

| tkdmadalin explică:

@axaal foartre trasnite locurile laughing mi-ar fi placut si eu sai vad fata domnisoareihappy mi-ai dat idei! mersi de raspunsuri tuturor restul ati primit voturi!

| Lulu1987 a răspuns:

In toaleta unui club happy

| Ionuttt a răspuns:

Singurullor a fost patul si o data in masinahee hee si o data tin minte ca mai nu am facut-o cu prietena mea in gara de tren laughing in sala de asteptarelaughingblushing