| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare pentru ambele sexe, ca bărbat obișnuit sau femeie obisnuita te-ai gandit vreodată la cum ar fi cu unul sau una de același sex sau ai avut vreodată gânduri cu asa ceva, se zice ca multa lume e bi sau chiar mai mult dar, se ascunde, voi ce ziceti, ati avut dorinte?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Am avut o perioada in care nu am fost atras de femei si am incercat sa-mi imaginez cum ar fi cu un baiat; mi-a fost greata si am incheiat seara tot cu o femeie in pat. M-am gandit dupa acel eveniment ca sunt asexual, dar dupa o saptamana mi-am revenit, thank God!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer imi plac persoanele frumoase indiferent de sex, a avut gandurii de astea doar ca nu as putea sa traiesc cu cineva indiferent de sex pur si simplu m-am saturat de umanitate in general, daca mar atrage poate, dar doar daca mar atrage fizic

| mihai69 a răspuns:

Da. și?

| sofisis a răspuns:

Eu am incercat. E misto. happy

| e1xtz a răspuns (pentru sofisis):

Opa.
Nu mi-am imaginat despre tine.
Nice!
winking

| sofisis a răspuns (pentru e1xtz):

Sa stii ca nu e ceva atat de iesit din comun. Nu stiu de ce oamenii reactioneaza uneori de zici ca cine stie ce ai facut. Cunosc multe fete care macar o data au facut sex cu o femeie...macar de curiozitate.

| e1xtz a răspuns (pentru sofisis):

Da, ai dreptate!

| e1xtz a răspuns (pentru sofisis):

Bine, una e curiozitatea, alta e bisexualitatea...si chiar bi parca nu pari.

| sofisis a răspuns (pentru e1xtz):

Nu sunt. Adica nu m-as putea indragosti de o femeie, nu as putea avea o relatie romantica cu o femeie...dar ma atrag din punct de vedere sexual unele femei.
Si am practicat de cateva ori si sporturi d'astea laughing) Ca sa imi iasa din sistem inainte sa ma asez la casa mea.

PS: Nu te mai baga in conflicte ca nu merita.winking

| Oana92 a răspuns:

Eu una chiar nu am avut astfel de scenarii cu femei. Cunosc si gay si lesbiene si nu am treaba cu ei, dar nu ma vad intr-o astfel de ipostaza.

| peperonies a răspuns:

Da. ar fi foarte foarte homosexual

| raluk27 a răspuns:

Nu. La gândul că m-ar putea atinge o femeie, mi s-a făcut scârbă.

| RAY a răspuns (pentru raluk27):

Serios? sa spunem ca sunt fata si sunt lesby tiar fi scarba de mine?

| raluk27 a răspuns (pentru RAY):

Da. Tipele lesbi mi se par ca niste pisici in calduri.