| anonim_4396 a întrebat:

Salut ati fost vreodata prinsi cand va masturbati întrebare pentru ambele sexe, si care a gostt reactia celui care va prins

9 răspunsuri:
| kavasaki99 a răspuns:

Nu

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Da, sora mea m-a prins...ce sa zica nimic, nu a reactionat

| aleku22 a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

laughing) cati ani are sora ta

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru aleku22):

Mult mai mare ca mine

| Kingsley a răspuns:

Era fix azi maica-mea sa ma prinda, cand am vazut ca da sa intre (fix atunci ma ejaculasem), am incercat sa trag de pantaloni, dar nu am reusit. Noroc ca m-am intors, si nu si-a dat seama ca ma masturbam, dar m-a certat ca 'de ce mi-o scarpin nesimtitule? Ne imbolnavesti pe toti!' rolling on the floor)))))))))))))))))))))))

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru Kingsley):

Sau cel putin asa crezi tu ca nu si-a dat seama.

| aleku22 a răspuns (pentru Kingsley):

Mami tau nu face prostioare ea nu stie ce.i aia masturbare wtf laughing

| NoFapNoWorry a răspuns:

"Bai ce faci bai, ai innebunit?", iar eu: M-a scarpinam... laughing