| extender87 a întrebat:

O intrebare pentru fete.Care e punctul vostru sensibil?winkingce va excita mai tare?

Răspuns Câştigător
| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Sa-mi fie sarutat gatul si spatele... blushing De fapt, unui baiat ii este foarte usor sa ma excite. big grin Ma excit din orice devil)

8 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

De ce? Ne vrei pe toate?smug

| adrianajollie a răspuns:

Abdomenul si... gatul :X:X

| Julia89 a răspuns:

Pe burtica,sani, spate, fese

| Sexualitate a răspuns:

La fete, ca şi la băieţi, "punctele senibile" la care te referi sunt, în general, cele numite "zone erogene". La fete ele pot fi: buzele, gâtul, sânii, abdomenul, feţele interne ale braţelor şi coapselor, muntele lui Venus, vulva, clitorisul. Însă trebuie avut în vedere că nu toate fetele răspund în mod egal la stimuli aplicaţi pe aceste zone. Nu în ultimul rând, există fete/ femei la care se poate recunoaşte o erotizare a unor alte zone, considerate mai puţin importante. De exemplu, dacă pentru o femeie anume are o semnificaţie aparte o sărutare pe încheietura mâinii, e posibil ca acea atingere să aibă acelaşi efect ca, în cazul alteia, un sărut pe sâni.

| Onitzz a răspuns:

Spatele! imi place sa ma gadile sau doar sa ma atunga pe spate si e de ajuns laughing

| Crucified a răspuns:

N-am punct sensibil, pai pe mine, obrazul blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce-mi place ca ma atinge pe clitoris, yamiiiii laughing

| Jess_9113 a răspuns:

Cel mai tare ma excita atunci cind baiatul visurilor tale te stringe in brate si te saruta, dar eu nu am un punct sensibil.