| Arh123 a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Unde se excita cel mai tare o fata

10 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Pai sunt mai multe zone erogene, dar cu siguranta clitorisul in primul rand.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

In las vegas

| cherrybomb a răspuns:

Stii ce senzatie misto se simte cand un tip iti da cu lipa pe gat. din miscari simple si dragostoase, apoi t pusca finut de lobul urechii...

| Monica_7453 a răspuns:

La gat.

| looolliika a răspuns:

Hmm da depinde de fata. laughing eu da ex ma excit cand cineva ma pipaie pe cur laughing

| IloveDamon a răspuns:

Pai poti sa o atingi snzual in zona din spatele urechilor, sa iti treci mana prin parul ei apoi incet cobori pe spate si o iei in brate. Daca vrei sa mergi mai departe sa incepi prin a o atinge pe bazin, zona de langa buric, prin gadilat. Este important pentru o fata sa fii dragut cu ea, sa n-o trantesti pe pat si sa treci la treaba laughing

| Miriiii a răspuns:

Depinde de fatalaughing)

La gath...la bazin. in zona buikuluiii`.laughing cand ii pui maina pe fund. pe tatzeelaughing

winkingintelegii tuu

| MarianSteaua a răspuns:

Daca ii Dai Limbi In Pasaricawinking

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx a răspuns:

Pai o fata se excita mai peste tot.Depinde cum o atingi.Trebuie sa o faci cat mai senzualtongue Sper ca te-am ajutat happy

| marius3598 a răspuns:

Celelalte raspuns nu sunt bune fata se excita cel mai mult in zona pi...ey si in zona curului dar daca ii pui mana la tate iti vei da seama ca se excita si acolo cam 34%big grin