| slrs a întrebat:

O intrebare pentru fete cum va simtiti daca un baiat va spune ca va place sau va complimenteaza?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi spun eu daca i spui de la prima intarnire va crede ca vrei sex, daca i spui pe parcurs va aprecia, tu crezi ca asa proaste sunt fetele nu stiu ca ai un scop sexul

| AnonimaOk a răspuns:

Cand un baiat imi spune lucruri de acest gen ma face sa ma simt apreciata. Este placut sa auzi complimente de la o persoana iar daca un tip isi marturiseste sentimentele fata de o fata este minunat. Nu inteleg teama baietilor de a spune adevarul... e cel mai bine.
Revenind - daca ar fi baiatul pe care si eu il plac, cred ca m-as simti ca si cum as pluti pe un norisor pufos de unde nimeni nu ma poate atinge sau rani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Evident ca ma sit foarte bine, cum as putea sa ma simt altfel?
Te pup!

| Madayna a răspuns:

Normal ca ma face sa ma simt bine, atragatoare. E un lucru frumos sa primesti complimente.

| kingovernothing a răspuns:

Sentimentele difera de la o persoana la alta, o intrebare stupida.