| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu un lucru. Nu am gasit vreun raspuns la aceasta intrebare pe Internet. De ce atunci cand un baiat complimenteaza fundul sau sanii unei fete aceasta se enerveaza? Adica totusi, ar trebui sa se bucure, si sa ii multumeasca.

Răspuns Câştigător
| Juic3xe a răspuns:

Depinde de modul in care li se spune asta si de cine anume. Daca vine un strain si incepe in gura mare sa complimenteze partile corpului ei, imediat se supara, ceea ce este normal. Sigur, sunt multe fete care o cauta cu lumanarea si poarta un maieu scurt doar sa-si arate "gloria", dar fetele cu respect de sine nu vor face asta. Daca in schimb complimentul este facut de partenerul ei, intr-un mod frumos, chiar romantic, totul este bine iar fata se va bucura. Tin sa mentionez ca respectul conteaza foarte mult pentru o fata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele sunt complicate, dar ma gandesc ca ar fi prea pervers sa le complimentezi acele parti ale corpului, daca tot o faci macar spune-le de ce ochii frumosi au sau de ce par bogat au IDK dar nu le spune de fund

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele care chiar se enerveaza probabil cred ca doar asta apreciezi la ele, prin urmare ca doar asta vrei!winking

| flash2002 a răspuns:

Aşa-s fetele de obicei. Tu ce crezi, că lor nu le place? Le place dar vor să pară ele mai inteligente.
Dacă le spui că au fundul frumos se supără, dacă le spui că nu are fund, se supără laughing)))