| ionut1134 a întrebat:

O intrebare pentru fete winking cum va vine ciclu(stiu pe unde) stiti din ainte pe ce data va vine? ce simtiti? este ciudat?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Kiduu4 a răspuns:

De obicei se manifesta prin anumite simptome premenstraule: intarirea sanilor, dureri stomacale, iritabilitate s. a.
Cand acesta soseste nu trebuie sa faci nimic decat sa iti pui un tampon, absorbant ca sa nu te patezi pe haine.
De obicei acesta vine 1 pe luna cam la 20-24 zile. La inceput nu o sa fie regulat, insa sa nu te sperie acest lucru. Cu timpul vei recunoaste cand acesta trebuie sa soseasca.

Na happy Era greu sa cauti pe Google? rolling on the floor

| ionut1134 explică (pentru Kiduu4):

Sa stii ca da laughing

| Kiduu4 a răspuns (pentru ionut1134):

Eee puppy dog eyes Macar Funda primesc? waiting

| ionut1134 explică (pentru Kiduu4):

Normal...dar am uitat sa iti dau happy

| Kiduu4 a răspuns (pentru ionut1134):

Thanks big grin

10 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Te doare burta si te patazi pe chilotasi...si da este foarte ciudat la un baiat...in cazul acesta ar trebui sa ii spui lu tatilaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Intreaba-l pe nenea Google.

| PufuleteRoz a răspuns:

O intrebarewinking cand iti vine mintea la cap?(stiu ca nu ai)aa si daca da.te doare?laughing

| mariafaraioana a răspuns:

De ce crezi ca o sa iti vina?laughing))) uita-te pe google sa nu ne stricam reputatia cu asemenea raspunsuristraight face

| anonim999444 a răspuns:

Citi ani ai? big grin Nu crezi ca nu e treaba ta? Si chiar de esti atit de curios. uitete pe google. si nu arata cit de prost esti!winking

| Băă_Cristynee_1992 a răspuns:

OMG! daca esti baiat vezi-ti de viata ta!