| Allrc24 a întrebat:

O intrebare pentru fete: Dc fetelor va atrg atat de mult tipul ala de baieti"rai" si smecheri de cartier chiar daca sunt plini de defecte si vicii in detrimentul altora cu caracter ok da linistiti iar mai apoi cand va inseala sau se desparte de voi brusc plangeti pe la colturi si generalizati zicand ca toti baietii sunt niste porci?straight face

14 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Pentru ca ei sunt plini de viata si nu sunt niste tantalai ca tocilariitonguelaughing

| consiliera a răspuns:

Nu? Aia is"buni", tupeistii, care nu cheltuie bani cu ele.In preajma lor se simt bine.Care le mai si pocnesc.Ce? Ai vrea sa fie un baiat cu pantalonii pe ei? Nu! Ce ar fi viata asta? Ar mai fi vreo telenovela? Nu.Cu ce experienta de viata s-ar mai lauda? Baietii"rai".

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Allc pai daca in tine da cineva mai jmecher ca gagikatu si el nu poate sa-i faca nimic si ala se da la el sal bata u ce faci? in momentu ala in crezi foarte pros pe cand astea de carier sunt mai jmecheri daca da cineva in tine nu il ia cu frumosu da in el da ii zboara dinti P.S daca nu vrei baiat de cartier si jmecher iti dau eu un tocilarwinking

| LiveYourLife a răspuns:

Acum generalizezi si tu...
ne plac probabil din cauza ca atunci cand esti cu ei nu apare monotonia
dar si baietii linistiti sunt okwinking
cand o fata vrea sa stea cu un baiat"rau" trebuie sa-si asume orice risclaughing
si nu toate fetele se planglaughing

| Allrc24 explică:

Nu mati inteles nu sunt deloc tocilar...nu sunt un fraier din ala cu ochelari si daca il intrebi de fete zice cas extraterestrii...si faza cu protectia nu e adevarata.De exemplu eu am 1, 85, 83 kg, atletic, 16 ani dar nu sunt genul de baiat rau tupeist, sunt la locul meu dar daca cineva sar lega de prietena mea sau ceva de genul vb serios nu ma opresc pana nu il distrug pur si simplu musc din el.Ori fetelor nu prea le plac baietii ca mine iar aici faza cu protectia invocata de fete nu tine.pur si simplu for sa fie cu un cocalar "smecher" de pe la coltul blocului care are o gasca de retarzistraight face mie sila de fetele astea

| underground05 a răspuns:

Cel care generalizeaza esti tu! nu toate fetele prefera baietii,, rai''si sa iti mai zic o chestie o fata are nevoie de la un baiat sa fie iubita respectata sa beneficieze de toata atentia lui si cel dar cel mai important baiatul sa le ofere protectie sa se simta protejate.ori un baiat mai linistit nu prea poate sa indeplineasca toate aceste cerinte! gandire total gresita dar realista.bafta

| swettylove a răspuns:

Imi place pentru ca e la fel ca mine, e plin de viata, langa el nu apare monotonia niciodata, viata cu el e mai palpitanta, langa el ma simt protejata chiar daca imi asum orice fel de risc.

| deluXxe a răspuns:

.exact sad oare de ce thinking

| ReeaAndreea a răspuns:

Pai ce sa zic... ne plac baietii rai, genu de " baiat de cartier " care face glume, e cunoscut de toti si toate, e dragut s.a... intr-adevar chiar ne place sa stim ca putem cucerii si " baieti rai " cum si baietilor le place sa cucereasca vreo " bunaciune " in plus nu toti baietii rai sunt plini de defecte si vicii, am multi amici de genul asta si chiar si iubitul meu e asa. avand in vedere ca eu nu fumez, nu ma droghez si nu beau vreau ca prietenii mei sa fie la fel din aceste puncte de vedere, iar ei sunt exact asa cum sunt eu si de iubitul meu ce sa zic, e un baiat rau dar bun :Xlaughing sper ca te.am ajutatwinking

| Bєíbч a răspuns:

Pt ca aia sunt baieti adevarati:p Cei care stiu sa.si traiasca viazta la maxim. Eu am un prieten destul de " rau " sa spun asa si il iubesc enorm love struck si el pe mine la fel. E biker si e tupeis. Unele fete se simt protejate langa ei pentru ca stiu ca oricand se baga pentru ele sa le apere nu stau ca prostii si.si rod unghiile! Sper ca esti lamurit si multumit de raspuns. :p:p

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Nu sunt o atractie pentru toate fetele.Pentru mine nu sunt, desi se spune ca fetelor timide si cuminti le plac acest gen de baieti...nu este adevarat.Sunt si baieti mai normali si cat de cat cuminti dar nu vei gasi niciodata un adolescent care sa fie super cuminte:d

| sorina_2044 a răspuns:

Nu toti baieti sunt porci, eu una asta am descoperit de curand si dc le plac fetelor genu ala de baieti? pai vor sa arate ca sunt cautate de baieti jmecheri, baieti care pot avea orice fata, nu de unu care mai si gandeste, care invata sau care e tocilarul clasei.Vor sa arate ca baiatu cu care stau e mai tare decat al prietenelor.Din pacate habar nu au ele ce oameni fascinanti si romantici pot fi baieti cuminti si nici ce falsi pot fi baieti "rai", smecheri de doi bani din punctu meu de vedere

| ZoZoHeart a răspuns:

Cine a zis ca ne plac? confused

| DjuNr3 a răspuns:

Da dc? Fetelor tongue