| ThePunkGuy34 a întrebat:

De ce baietii care sunt mai sensibili, mai romantici, mai buni la suflet sunt ingnorati mereu. Tipul acesta de baieti sunt cei care pot tine o relatie foarte multa vreme, care nu inseala, si iubesc cu adevarat.SI mai sunt tipul de baieti care sunt mai nesimtiti, mai "smecheri", "mai rai" sunt alesi? Cu ei nu poti tine o relatie lunga, ei vor doar sa faca sex! Fetelor, de ce va plac baietii "rai", cu care nu aveti un viitor stabilit, inlocul celorla care chiar merita sa va iubeasca?

Răspuns Câştigător
| vyyyk a răspuns:

Baieti rai st o provocare orce fata isi doreste sa schimbe un baiat rau, iubirea ei sa il faca bun, sa o iubeasca pe ea suficient incat sa se schimbe pentru ea... St mai impulsivi si mai pasionali decat restul baietilor din jur si asta atrage daca mai st si sexi atunci cred ca e clar de ce fetele vor baieti rai.
Conteaza mult ce cauti ca fata si ce-ti doresti de la un baiat, nu toate fetele vor baieti rai, trebuie dar sa gasesti fata potrivita pentru tine...

| Lawliet14 a răspuns (pentru vyyyk):

PENIBIL! Fetelor plac baietii rai pentru ca vor p***.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai ce sa faci cu o persoana plicticoasa? timida? care i teama de tot ce il incomjuara? fetele iubesc barbatii care nu dau 2 bani pe ele care le trateaza ca pe niste obiecte sexuale, tu ca baiat cuminte vei suferi mereu

| neutrino a răspuns:

S-au saturat si fetele de baietii care se tot vaita, care au o falsa sensibilitate si chiar valoare.

| LoveSleep a răspuns:

N-a zis nimeni că dacă ești sensibil sau romantic trebuie să fii un papă lapte și să nu știi cum să te comporți cu o fată.

| peperonies a răspuns:

->De ce baietii care sunt mai sensibili, mai romantici, mai buni la suflet sunt ingnorati mereu.

pentru ca aici ai descris o femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| kyliejenner a răspuns:

Daca fata pe care o placi nu te vrea, desi tu esti sensibil, romantic, bun la suflet, care nu inseala si iubeste etc, asta nu inseamna ca toate fetele vor doar baieti smecheri si rai laughing
Fiecare persoana e diferita. O sa gasesti fata potrivita la momentul potrivit.

| kyliejenner a răspuns:

Si poate ca vina in toata ecuatia asta e chiar a ta @ThePunkGuy34. Poate ar trebui sa nu te mai uiti tot timpul dupa acelasi tipar/gen de fete. Probabil toate fetele pe care le-ai placut au plecat dupa "smecheri rai"

| Desteapta21 a răspuns:

Sa sti ca, fetelor le plac baieti mai,, rai" pentru ca baieti,, mai rai" sunt de obicei in mijlocul atentiei, au multi prieteni si de asta.Ori unele fete ies cu niste baieti de astia doar ca sa faca sex.O aventura de o noapte vor unele.