| sdfgsdf a întrebat:

O intrebare pentru fete, in special pentru cele care nu mai sunteti virgine!

Ati accepta sa aveti o relatie cu un baiat virgin, stiind ca "poate" nu va`r putea satisface in pat, adica este lipsit de experienta etc!?! big grin

~btw sunt baiat~

Răspuns Câştigător
| lore23 a răspuns:

Da. O fata ar trebui sa fie mandra daca a fost primahappy parerea mea.Si daca ea are experienta te poate ajutabatting eyelashes

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E vorba aici numai de relatii sexuale?

| lyrics a răspuns:

Da normal.
si cred ca l'as aprecia mai mult.
voi fi mandra de mine, ca st prima care il initiei in "arta sexului"hee hee
cum am invatat eu, asa invata si el
chiar as dori sa am un iubit virgin

| Puf a răspuns:

Cand iubesti, accepti aceea persoana cu toate defectele pe care le arehappy La urma urmei, iubesti cu inima sau cu ce ai in pantaloni?thinking nimeni nu s`a nascut invatathappy

| Ionut a răspuns:

Nu ca m-as baga dar, tu cand ai avut primul prieten cu care ti-ai inceput viata sexuala l-ai satisfacut?

| rosto a răspuns:

O, crede-ma ca da. Il invat asa cum vreau eu. nu conteaza ca o perioada merge mai greu, asta este, daca rezultatul este pe masura. happy

| alina_3473 a răspuns:

L-ai putea invata nu e nimic complicat

| Miruna_7873 a răspuns:

Da.
Atata timp cat eu il iubesc si el ma iubeste de ce nu?happy

| thyna a răspuns:

Eu asta mi-am dorit, insa nu a fost sa fie.
Si nu se pune problema astfel...parerea mea.
E ceva extrordinar sa fii virgin in ziua de azi ...sincer pe mine nu m-ar deranja absolut deloc acest lucru.
pup

| Nikol_9025 a răspuns:

Sincer nu as accepta sa am un iubit virgin.Am fost obisnuita cu alt gen de baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las invata eu

| nicolla2010 a răspuns:

Nu deloc cred ca e ceva de bine happy stii ca nu va avea cu cine te compara si vei fi u cea speciala big grin

si mai frumos e sa fie ambii virgini big grin :-> prima data la ambii

| hope_5068 a răspuns:

Da, normal, sexul nu e cel mai important, desi conteaza