| Miii a întrebat:

winking. o noua intrebaree.happy. iubitul meu s`a certat cu un prieten de`al lui. da acel baiat imi era si mie prieten foarte bun. s`ar certat deoarece iubitu meu s`a cam bagat in relatzia prietenului lui.si pe mine m-a deranjat chestia astaeu m`am cam indepartat de iubitul meu.deoarece m-a deranjat ce a facut...si.ne-am certat.adica.nu puteam nici sa-l vad.nici sa-l pup.nimic.nu mai simteam nimic pentru el. a doua zi. vorbim pe mess. vorbim, vorbim.si m-a intrebat ce s`a intamplat aseara? si eu i-am zis".pai.eu vad ca pe tine te doare`n c*r.si nici nu`ti pasa de mine.nu mi-ai arata nikiodata ca ma iubesti sau ca`ti pasa". el zice". pai ce sa fac ca sa-ti arat.". eu zic". nu stiu.asta numai tu stii". trece ceva timp si ma intreaba din nou."noi am terminat?"? eu ii zic"stai 2 min sa ma gandesc.[peste 2 minute]. momentan nu.".si el zice". ma apuca nervii.cum adica momentan". eu zic "asa mi-a vnt.sa zis momentan.NU.nu am terminat". ce credeti ca am facut bine ca m`am certat cu el.pentru prietenii. dar era implicata si cea mai buna prietena a mea.si nu as vrea sa renuntz la prietenii pentru un baiat. spuneti-mi am facut bine? si m`am impacat cuel deoarece s`a certat cu prietenii lui si cu familia.si m`am gandit macar eu sa-i fiu alaturi cand are nevoie de cineva.

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La câte fiţe faci... eu te lăsam de mult!
Cum adică stai 2 minute să mă gândesc?! "Momentan, nu?".
Să nu te mire dacă te va lăsa curând! Tu nu-i inspiri nici un dram de siguranţă!
Şi stai puţin, care-i treaba ta că s-a certat el cu nu-ştiu-ce prieten de-al lui?!

| Floreenofficial a răspuns:

Pai spune-i acest lucru ca nu vrei sa renunti la prieteni ca sunt mai importanti pentru tine.crede-ma ca daca nu iti va lasa alta alegere, va trebui sa il parasesti.sunt mai importanti prietenii...sunt mai multi si in plus el te poate parasi oricand. sad
succes! :*

| Annie_3559 a răspuns:

Si eu am fost intr-o situatie d asta, si mi-am pierdut cea mai buna prietena din cauza lui.Pt moment nu am dat importanta pentru ca imi era alaturi dar bieneinteles nu ca si prietena mea. Iam dus dorul si m-a durut foarte tare"despartirea"de ea dar nu ma puteam impaca ca era el, si pentru dansu am renuntat. Apoi dupa cateva luni ne-am despartit si ghici la cine am ajuns? La prietena mea si mi-a fost alaturi fata de el care nici nu la mai interesat de mine.Eu zic sa-ti apreciezi prietenii si sa nu renunti la ei pentru un baiat. mi-a fost alaturi mereu si regret ca m-am certat at cu dansa pentru el. Sper ca ti-am putut fi de foloshappy:*pa pa