| wannabe a întrebat:

Oare cand o sa scape lumea de ideea asta ca daca o fata i-o suge prietenului ei, inseamna ca o suge oricui la orice colt de bloc?

Răspuns Câştigător
| Mell1321 a răspuns:

Pai asta e gandirea omeneasca, si prostia omeneasca a fost aia cand "prietenul"s-a laudat cu chestia asta prin cartier sau stiu eu mai la cine. Chestia aia trebuia sa ramana numai intre voi, da vezi de treaba rar gasesti persoane sa nu se laude cu asa ceva.Eu in locul tau daca as auzi asa ceva, as zice inapoi eh da el cat m-a lins in p**** nu v-a zis, a? laughing intoarce vorba, nu pune la sufletwinking

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca e un fel de a spune...fum fara foc nu iasa

| Ofiintă a răspuns:

Cand nu vor mai exista fetite dornice de... cu oricine!

O fata daca face chestia asta presupusului "prieten" nu cred ca nu o va face si altui prieten asta daca se va desparti de actualul.

Chiar nu va inteleg cum puteti sa va ganditi asa, este doar prietenul ei nu si sotul deci pot sa se desparta oricand si sa vina altcineva in viata ei.
Iar daca toata lumea afla ce fel de tarfulisca este nu cred ca va mai trebui la cineva decat la ultimi oameni.

| defibrilator a răspuns:

Tu esti fata?

| wannabe explică (pentru defibrilator):

Irelevant.

| defibrilator a răspuns (pentru wannabe):

Nu e irelevant pentru ca fetele si baietii vad lucrurile total diferit, de multe ori chiar "prietenul" caruia ii faci oralul, daca tu esti fata, bate "doba", da de veste in cartier si te face "parasuta"

Răspuns utilizator avertizat