| anonim_4396 a întrebat:

De ce e lumea asa urata? De ce nu te lasa nimeni sa intri in bloc? Oare ce au de ascuns?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
62 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Proviziile de mâncare pentru următorii 3 ani.
Şi un cadavru.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cadavru? Al cui?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi asta e secret.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

De mancarea lor expirata nu ma intereseaza, dar cadavrul trebuie sa aflam al cui e si cine il ascunde.Cum facem sa intram?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm, nu ştiu.
Îi mituim pe toţi.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cu ce sa-i mituim? Cu potatoes? big grin

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, poate ne ajută şi Mad.laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

happy

| AirănMeidăn a răspuns:

asta ar zice si un violator
"de ce e lumea asa urata, de ce nu te lasa nimeni sa intri?"

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Mda. confused

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

De unde ti-a venit idea asta cu numele? Ce/Cine te-a luminat?

Răspuns utilizator avertizat
| LePotato a răspuns:

Da
Exact
De ce? straight face

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

laughing Stiam eu ca nu ma framanta numai pe mine intrebarea asta. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Eu tot n-am inteles de ce. sad. Mai intreba si tubig grin. Trebuie sa perseveram.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

sad

Di ciue?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ca sa aflam raspunsul la intrebare happy

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

Posteaza alta intrebare big grin

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ma suspendeaza! Nu de alta. laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

N-avem ce face atunci

| Anonimuserr a răspuns:

Nu sunt de acord ca un străin să intre în bloc, cine știe ce poate fi în capul acestuia să fure etc.

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Ai dreptate si tu. happy Fara anonimi! big grin

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Fără fără! laughing Dar oricum atâta timp cât persoana X nu face vreo neleguire nu văd de ce atâta teamă. Dar e de înțeles până la urmă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mir cum de a putut fi adaugata, a mai fost postata de vreo 8-9 ori. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de ce imiți lumea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De Rea ce sunt laughing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

omul e destul de supărat pe blocuri, acuma se mai supără și pe tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nuuu, n-are motiv, eu doar il ajut sa dezlege misterul. laughing Incerc

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

cred că cel mai mare coșmar al său e să-l prinzi și să-l închizi într-un bloc. chiar vreau să-i fac asta rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Moor!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oops scuze,big grin am crezut ca se refera la femeia cadavru care s-a culcat cu cadavrul celalalt din bloc care si-a fisurat... Off m-am zapacit cu scheletii astia.laughing

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai gasit un schelet cu urme de agresiune extrem de dura! Genunchii rupti in patru parti, fata plina de excremente, maxilar scos, calcaie taiate, si cu degetele infipte in buric. Cui sa il trimit?

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Mmm... Iaac. Ce imaginatie bogata ai big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu l-am lasat pe postas sa intre pentru ca nu avea nicio scrisoare pentru mine.

| 7octombrie a răspuns:

Opereaza Kovesi ceva dosar si na.

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Ei opereaza dosarul eu ma gandesc la autopsia cadavrului. laughing

| 7octombrie a răspuns:

Da ce naiba ii asa special cu blocurile astea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

A fost un special de o saptamana numai cu intrebarea asta la categoria conversatii, adolescenti si T/A. rolling on the floor Cred ca si la dragoste si sex laughing

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum suna la categoria dragoste si sex? Astazi in jurul orei 20.00, intr-un bloc cu igrasie si mizerie, a fost surprins un cadavru in timp ce intretinea raporturi sexuale cu tencuiala scorojita de pe pereti. Din cele informate, cauza decesului a fost ruptura anala survenita in urma bolii Alzheimer.

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Ceva de genul.

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am somn de 2 zile din cauza blocurilor astea, atat de tare ma framant! laughing

| 7octombrie a răspuns:

Sor'mea pe unde esti?

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

Am răpit-o și am dus-o departe, dă două beri și o aduc înapoi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Baa, tu iti dai femeia pa doua beri? laughing

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ea, orice!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

thinking ai dreptate, atunci doar una.

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta a fost tare! 2 e prea mult big grin

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci sa aflu ca ai si iubit! Frumos! Acasa de nu mi-ai spus de treaba asta?

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

cine e iubitul meu? spune-mi și mie că-s curioasă laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum adică cine? Normal că eu, nu mai recunoști acum că este și fratele tău de față? :| Te iubesc foarte mult, mai mult decât a facut-o el vreodată în viața lui mizerabilă. Tu ești totul pentru mine, chiar așa de rău am fost cu tine? :((
Btw :
http://i.imgur.com/FK93phu.jpg
http://i.imgur.com/gIYxuRs.jpg
Dacă intervine intre noi fac(,)crimă,... X__X

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

dar tu ești fată rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Băăăh di şe mai dat de gol? crying((

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

să nu înțeleagă lumea altceva rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce-ti pasa de ce zice lumea? Ti-ai renegat iubitul. Pe el care ar fi fost in stare sa renunte si la bere pentru tine. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

iubita* laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi? Nici n-o știut că eram fată, puteam repeta istoria, am mai facut asta odată (adică m-am dat drept băiat );))

http://www.tpu.ro/......ata-viata/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce incurcatura man! Erai gata gata sa fii asaltat de fetee.La inceput si eu am crezut ca esti baiat big grin

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te joci cu mintea mea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

hee hee ...imi place (^_^)

#Readetot ..eram sigură ca ai crezut asta laughing
Ehhhhee hee