| Houselaurie a întrebat:

Oare ce gresesc de toate fetele pe care le-am invitat la un suc sau le-am intrebat daca vor sa fie cu mine mi-au refuzat. oricum nu au fost mai mult de 5 6 dar e trist.si nu imi dau seama de motiv.sunt sincer cu mine si urat nu sunt, nici prost.au vb 2 max 3 zile cu mine prin sms mess, si dupa gata.am 17 ani.sunt din suceavatongue

Răspuns Câştigător
| CosminME a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ele mai mult timp (1-2 saptamani) pe mess, sms-uri si dupa invitale

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Cu fetele care le placi, incearca sa le seduci. Sa treci de stadiul prieten din momentul in care le'ai cunoscut, altfel nu ai cum sa le atragi.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Adica le-ai cerut prietenia? Da, deci nu!

Răspuns utilizator avertizat
| danc0ck a răspuns:

Mai putin sms/mess si mai multa actiune. fetele se plictisesc repede, incearca sa le surprinzi cu ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta-te intr-un oras cu mai multe fete usoare, de ex : Constana, eu asa am facut, vorbesc din experienta!