| spawni a întrebat:

De ce toate fetele ma refuza oare sa iasa cu mine?! Deja in ultimul an am invitat vreo 5 fete si toate m-au refuzat. Nu mai stiu ce sa fac.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca sa primesti ceva trebuie sa daruiesti ceva cele 2 legi universale ale universului, tu ce le daruiesti acelor fete?
comunicare, interes, ceva, fara a darui nu ai ce primi sincer

| h3r a răspuns:

Greșit, problema e la tine! Prea multe și probabil toate vai de ele. Dacă tu încerci cu toate care îți ies în cale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sunt prea timide..prima oara iesiti in grup, apoi cheam-o pe cea cu, care vrei sa te intalnesti sa iasa cu tine, asa poate accepta.

| VladGH a răspuns:

Pai nu esti pe gustul lor, de ce? de ce? Toti se aleg dupa felul cum arata, daca acea fata este frumoasa si tu urit, clar ca nu va iesi, ea cauta unul pe placul ei. Cauta fete dupa cum arati si tu.

| Fulbaster a răspuns:

Inseamna ca fetele sunt mai greu de cucerit, dar nu te descuraja deja!

| Mădălllinna a răspuns:

Fii ceea ce vrei tu sa fi, nu ce vor altiiwinking O sa vina si vremea tawinking cand te astepti mai putin big grin

| SarosBogdan a răspuns:

Aici ai nevoie de papagal, asa ca ancearca sa le faci pe fete/femei din vorbe. Nu te da Becali daca nu ati permite portofelul, si multe chesti minusculecare cred eu ca orice barbat le stie foarte bine(alea de a traduce o femeie pe cat posibil de usor).

| Şaptepăcate a răspuns:

Ceva bai ai acu serios zic 5/5 mai greu, ori dai tu prea sus. Daca ma duc pe strada si incep si intreb tot ce prind cred ca asa procentaj obtin. Din primele cuvinte iti dai seama daca "prinde vrajeala" si stii daca sa continui sau nu cu intrebarea. pana si " ce faci pisi, te dau o tura?" functioneaza laughing la 1 din 5
Ai facut box? happy

| MisterRip a răspuns:

Bai prietene, nu e nimic ineregula cu tine tu esti normal, ce iti lipseste tie cel mai important lucru ( increderea de sine) ai vazut uni tipi urati cioroi care au iubite super misto, si te intrebii ce pana mea au ei, si eu nu am? asta e secretul, femeile sunt atrase natural de baietii care au incredere in ei. Deci iti sugerez sa faci asa, de acum inainte incepe sa citesti cartii gen ( dezvoltarea personala, inteligenta emotionala) ajuta foarte mult crede-ma deci incearca, alta chestie ar fi sa incepi sa abordezi tipe pe strada, nu pentru succesc, ci abordand mai multe tipe timp de o luna sau trei luni, dupa iti va veni foarte usor sa le agati si sa vobesti cu ele, deci increderea de sine e totul. Incepe dezolvarea personala si iti promit femeile vor venii dupa ele la tine. Vei invata ca femeie sunt asa doar o placere in plus in viata ta, deci bafta si punete pe treaba fara motive, nu vreau sa aud. Bafta

| sebby27 a răspuns (pentru MisterRip):

Ti-as da funda, dar nu pot.

| Wehrmacht a răspuns (pentru MisterRip):

De obicei gagicile alea pe car ele au cioroii aia sunt curve de cateva zile.Tu ii spui ca nu este nimic in neregula cu el(nu zic ca ar avea el ceva) dar nici macar nu il cunosti.Ai vazut o intrebare.Nimic mai mult.El poate sa fie orice fel de om si sa isi planga de mila aici.Cum dracu' poti sa vorbesti ca si cand ai sti cine este fara sa stii?

| MisterRip a răspuns (pentru Wehrmacht):

Simplu;-) si ti sugerez sa vorbesti frumos atata timp cat eu vorbesc frumos. Se vede ca habar nu ai de nimic. Vezi-ti de treaba ta si nu te baga in seama aiurea.

| MisterRip a răspuns (pentru sebby27):

Hai sa-ti mai spun ceva, tu fa cum ti-am zis eu. si in caz de nu merge, ma gasesti aici si imi poti face ce vrei tu. Eu iti spun asa ceva din propria experienta, am invatat si eu la randul meu de la altii care sau culcat cu sutee de femei deci sute si au intalnit miii si mii. Aiurea cu funda aia

| Wehrmacht a răspuns (pentru MisterRip):

Nu te-am jignit pe tine.Asa vorbesc eu.Ma exprim "real".Cum ai dedus tu ca habar nu am de nimic?

| MisterRip a răspuns (pentru Wehrmacht):

Bai du-te si lasa-ma, ocupati timpul tau "real"!

| alionadoareu a răspuns:

Hey, uite ce pot sa-ti spun din propria experienta: esti prea axat pe ideea de "a avea o prietena" decat de "a fi cu Andreea". ca si cum exista un post vacant (gen secretara, femeie de serviciu, director economic etc)iar tu incerci sa a angajezi pe cineva cat mai urgent. mai bine caut-o pe Andreea (adica o fata care intr-adevar iti place) si concentreaza-te asupra ei. vorbeste, fa-i complimente, insista. fa-o sa se simta deosebita (serenade in fata blocului, un afis mare cu "te iubesc" blablabla), arata-i ca ai nevoie anume de EA, nu de alta "fufa" laughing crede-ma, oricat de indiferenta ar fi, va ceda la un moment dat. ar putea dura cam mult, insa daca te concentrezi doar asupra existentei ei, va ceda cu siguranta.

| arthu a răspuns:

Incearca sa fi original.Adica sa nu te îmbraci cu haine care poarta toata lumea schimbati replicile/vocabularul.Chesti de genu si o sa vezi ceva rezultate