| maadaaa a întrebat:

Oare ce se intampla? Am facut-o joi de vreo 3 ori(adica 3 numere, dar el s-a terminat repede primul si al doilea numar, al treilea a duraat mai mult) Si al treilea numar eu am stat deasupra.Acum,nu stiu cand urinez ma doare acolo jos(o durere suportabila, dar fac si des(pisubig grin) Ce s-o fi intamplat? Avea cum sa-mi atinga vezica?(atunci cand am facut-o ma cam scapa, dar nu am fost la toaletabig grin) Si cand am stat sus, a cam intrat toataa, dar am simtit o durere, ca un fel de intepatura puternica! Ma gandeam ca poate a atins vezica sau nu stiu de ce, fac cam des si ma si doare atunci! va rog raspundeti-mi, e o intrebare mai rusinoasabig grin

ps:nu mi-am inceput viata sexuala de mult, de o saptamana, ar trebui sa merg la ginecolog stiu, pentru un prim control, dar avand in vedere ca nu sunt majora, nu as putea merge fata mama si mama nu stie ca am inceput viata sexuala si nu as vrea sa-i spun. M-ai am pana la controlul ginecologic camo jumatate de an(adica pana fac 18 ani)

multumesc pentru rasp

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E firesc.la cata experienta ai. Probabil si conformatia vaginului nu se potriveste cu pozitia respectiva.

| totEU_9066 a răspuns:

Hmmmm vrei un raspuns 100% Draga mea tu te-ai racit acolo jos
de aia urinezi frecvent si parca ai vrea sa urinezi si in timpul actului sexual. Iar de intepatura puternica pe care ai avut-o cand te-a intrat toata a fost pentru ca nu ai avut un preludiu mai prelungit, adica mai excitata. Si pentru ca esti racita JOS
Sfatul meu du-te la farmacie ia-ti antibiotice sau urinal DAR CAT POTI DE REPEDE si intr-o zii sa vezi ca iti trece ce o zii in cateva ore
winking
PS: iar pe viitor ai grija de sanatatea ta :*
Te-am pupat :* sper ca ti-a folosit la ceva happy

| totEU_9066 a răspuns:

Nu nu este din cauza ca ai facut-o sau poate mai exista o explicatie
Prezervativelewinking pe care le folositi
dar sunt sigura ca ai racit du-te ia atibiotice sau urinal si ai sa vezi ca iti trece happy

| maadaaa explică:

Dar nu e din cauza ca an facut.o? poate ca am facut de prea multe ori sau nu stiu...sau poate am racit

| anonymusss_4604 a răspuns:

Ai o problema cu vezica aia...3 numere de inceput nu i rau.o sa ajungeti probabil la 5 -6 in ritmul asta...dar mai bine unul si bun decat 3 si scurte.