| degette_1911 a întrebat:

Oare credeti ca sunt prea scumpe prezervativele? Daca da vreau si motivari ale raspunsurilor.

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu mai scumpe decât rezultatul nefolosirii lor.
Baftă!

| harciog a răspuns:

Io nu pun asa ceva decit daca vreau sa nu asjung la finish.Nu mai simt nimic.

| harciog a răspuns:

Bine ca cu ocazia asta te-am cunoscut si pe tine.O maninca si vrea scarpinata ca lumea, anticonceptionale taica. Vrei sa dau ca Gheorghe in brazda fara sa simt nimic cu prezervativul? Mai bine ma masturbez pentru ca, din cite mi-aduc aminte, tot simteam placere.Si da, mai beau citeodata dar am observat ca astia mai ne trezim pe cind cei ca tine n-au nici o sansa.

| XK a răspuns:

F#taiul costawinking

| ShowTim3 a răspuns:

Bine zis dc numai baietii dau bani straight face!?!? laughing vreau si eu sa ma duc in oras si sa mananc gratis laughing

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Scump, domne, scump. Dincolo era mai ieftin. Pai, ce atatea prezervative?! La ce ne trebuie? Hai sa ramanem cu totii insarcinati!
laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| nekokami a răspuns:

Comparat cu pretul meedicamentelor in cazul unor BTS sau a unei sarcini nedorite mie mi se pare destul de ieftin.duh.parerea mea.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Daca faci sex o data pe luna normal ca nu sunt scumpe... depinde de cat de activ sexual esti, intr-adevar durex care sunt cele mai bune sunt scumpe dar nici dinalea de 1.50 la 3 buc nu poti sa iei pentru ca e ca si cum nu ai avea...

| degette_1911 explică:

Deci eu si fumez, cumpar si prezervative (mai cumpara si ele din cand in cand ) si cand va aud ca sunt scumpe oare cati dintre voi au fost cu o fata sa scoata ce ai lasat u ca anumalul in ea ca nu ai fost in stare sa o scoti la timp, sau mai bine nu mai intru in polemici de genu acesta.Si normal ca vi se par scumpe si ma refer chiar la cei care cred ca sunt scumpe cand traiti din bani lu mami si tati. Ie multe ca sa fiu si eu in pas cu moda, pe aici care beti de stingeti, va faceti muci, va ****ti ca orbii si ia ghici ca se mai intampla ca sa si o lasi gravida. Ceea ce mie unu mi se pare amuzant ca cu ocazia aceasta poate va realiza ca nu e chiar asa si cu futaiul asta pe apucate laughing

| degette_1911 explică:

Mda multi pe aici care zic ca sunt scumpe si nu mai stiu ce draq zic ei, dar ma refeream la faza ca trebuie sa va protejati nu conteaza cum, daca nu rezultatul va fi mult mai scump.

| degette_1911 explică:

E imi place ca ultimi care au raspuns, au realizat scopul intrebari mele.

| Rares_3460 a răspuns:

Da chiar sunt laughing. Pai daca e aproape 10 lei o cutie de Durex in farmacie cu 3 prezervative. Sa zic ca daca ai o viata sexuala activa 3 contacte le ai intr-o zi cu partenerul/partenera. Pai in felul asta ajungi la sapa de lemn intr-o luna laughing. Sa te mai fereasca Dumnezeu sa mai fii si fumator rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, au si ele pretu lor. oh go on
Mai convenabil mi se par anticonceptionalele care sunt mai multe, chiar daca pretul e mai mare exista protectie pe o perioada mai lunga de timp.